SuperStar 2018 - porota
11.06.

TOP POROTCE SuperStar 2018: Kdo vás letos nejvíce bavil? Dejte hlas tomu nejlepšímu!

Čtveřice porotců už od prvních castingů rozhodovala o tom, kdo v SuperStar postoupí dál. Ve finálových kolech už ale bylo vše jen a jen na divácích, kteří zvolili jako absolutní vítězku Terezu Maškovou. Kdo z porotců vás v SuperStar 2018 dostal nejvíce? A souhlasili jste s jejich verdikty?

Koktající Denisa vytře porotě SuperStar zrak - 6
aktualizováno 14.06.

Nejlepší porotce SuperStar 2018? HLASUJTE, kdo vás v letošním ročníku nejvíce dostal!

Čtveřice porotců už od prvních castingů rozhodovala o tom, kdo v SuperStar postoupí dál. Ve finálových kolech už ale bylo vše jen a jen na divácích, kteří zvolili jako absolutní vítězku Terezu Maškovou. Kdo z porotců vás v SuperStar 2018 dostal nejvíce? A souhlasili jste s jejich verdikty?

Tereza Mašková: Jednoho dne se vrátíš
aktualizováno 11.06.

ZROZENÍ HVĚZDY: Česko a Slovensko mají novou SuperStar 2018! Emma Drobná má dokonalou nástupkyni

Velké Super finále SuperStar je za námi. Děvčata to chlapcům v letošním ročníku pořádně nandala. O pomyslný trůn se mezi sebou utkaly Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková. Která z dam ve vyrovnaném souboji nakonec zvítězila? Připomeňte si její nejsilnější momenty.

Katarína Knechtová
aktualizováno 04.06.

VIDEO: Nový klip Kataríny Knechtové je plný emocí. Krásná porotkyně SuperStar se v něm pořádně rozjela!

Porotkyně Katarína Knechtová zazpívala v SuperStar svou novou píseň Svety. Co v ní odhaluje? Podívejte se!

SuperStar portoci 4. finále
04.06.

Nejlepší porotce 4. finále SuperStar? HLASUJTE, kdo vás tentokrát nejvíce dostal!

Čtveřice porotců už od prvních castingů rozhodovala o tom, kdo v SuperStar postoupí dál. Nyní je vše jen na divácích a porotci pouze hodnotí jednotlivá vystoupení. Kdo z nich vás ve čtvrtém finálovém kole dostal nejvíce? A souhlasili jste s jejich verdikty?

TOP 5 SuperStar černobílá
aktualizováno 04.06.

SUPER FINÁLOVÁ 3 JE KOMPLETNÍ: Kteří soutěžící se do ní neprobojovali?

Na konci čtvrtého finálového večera pěvecké soutěže SuperStar vzešla TOP 3, dva zpěváci tak museli z kola ven. Pro koho cesta skončila před bránou Super finále? Zjistěte a zároveň si připomeňte jejich nejsilnější momenty.

Porota SuperStar v 2. finále
28.05.

Nejlepší porotce 3. finále SuperStar? HLASUJTE, kdo vás tentokrát nejvíce dostal!

Čtveřice porotců už od prvních castingů rozhodovala o tom, kdo v SuperStar postoupí dál. Nyní je vše jen na divácích a porotci pouze hodnotí jednotlivá vystoupení. Kdo z nich vás ve třetím finálovém kole dostal nejvíce? A souhlasili jste s jejich verdikty?

TOP 6 SuperStar černobílá
aktualizováno 28.05.

ZVRAT V SUPERSTAR: Porota vytáhla divokou kartu a vypadla jediná zpěvačka. Jaké byly její nejsilnější momenty?

Během třetího finálového večera pěvecké soutěže SuperStar zazněly české a slovenské hity. Soutěž bohužel na konci večera opustil další finalista. Komu se velké pódium stalo osudným tentokrát? Pojďte si připomenout jeho nejsilnější momenty v soutěži.

SuperStar vypadlí 2. finále
21.05.

Dojemné loučení Adély a Bryana: Podívejte se na jejich nejlepší vystoupení v SuperStar!

Během druhého finálového večera SuperStar, v kterém soutěžící věnovali písně svým blízkým, skončili další dva mladí zpěváci. Napodruhé se velké podium stalo osudným Adéle a Bryanovi. Pojďte si připomenout jejich nejsilnější momenty v soutěži.

Porota SuperStar v 2. finále
aktualizováno 21.05.

Nejlepší porotce 2. finále SuperStar? HLASUJTE, kdo vás tentokrát nejvíce dostal!

Čtveřice porotců už od prvních castingů rozhodovala o tom, kdo v SuperStar postoupí dál. Nyní je vše jen na divácích a porotci pouze hodnotí jednotlivá vystoupení. Kdo z nich vás ve druhém finálovém kole dostal nejvíce? A souhlasili jste s jejich verdikty?

TOP 8 SuperStar černobílá
aktualizováno 21.05.

TOP 8 JE MINULOSTÍ: SuperStar opustili další dva soutěžící. Ve finále končí i jeden z favoritů

Během druhého finálového večera pěvecké soutěže SuperStar skončili další dva mladí zpěváci. Komu se velké pódium stalo napodruhé osudným? Pojďte si připomenout jejich nejsilnější momenty v soutěži.

1. finále porotci SuperStar
aktualizováno 15.05.

Nejlepší porotce 1. finále SuperStar? HLASUJTE, kdo vás tentokrát nejvíce dostal!

Čtveřice porotců už od prvních castingů rozhodovala o tom, kdo v SuperStar postoupí dál. Nyní je vše jen na divácích a porotci pouze hodnotí jednotlivá vystoupení. Kdo z nich vás v prvním finálovém kole dostal nejvíce? A souhlasili jste s jejich verdikty?