Jakub Pružínský
aktualizováno 08.10.

Jakub Pružinský rozjíždí kariéru a shání kapelu. Zveřejnil, jaké typy muzikantů hledá...

Kdekdo by si mohl myslet, že finalisté po skončení SuperStar upadnou v zapomnění. Ale opak je pravdou! Eliška Rusková nedávno pokřtila svůj první videoklip a kariéra Jakuba Pružinského se taktéž vyvíjí velice slibně. Co na sebe prozradil?

Richard Chovan
24.06.

NOVÉ ALBUM! Richard Chovan vzal novou kariéru pěkně od podlahy

Soutěžící Richard Chovan měl už před účastí v SuperStar slušně rozjetou kariéru se svojí kapelou. V ní se potkává i se svojí přítelkyní, která hraje na basovou kytaru. Mladý hudebník na ni pěje jen samé ódy a přiznává, že je jednou z nejlepších baskytaristek na světě. Nyní chystá soutěžící SuperStar velkou změnu. Bude mít léto jen a pouze pracovní, nebo si najde chvilku i na odpočinek?

SuperStar - reportáž
aktualizováno 28.02.

VIDEO: Jak si mezi sebou rozumí porotci nové řady SuperStar? Ben Cristovao dostal vtipnou přezdívku!

Pěvecká soutěž Superstar se již 24. února 2018 vrací se zbrusu novými talenty na televizní obrazovky! Jaké jsou vztahy mezi porotci soutěže? Prozradili, co si myslí o adeptech na SuperStar i o statních porotcích!

SuperStar 2018
09.11.

SuperStar 2018: Získejte pohádkovou výhru! Tady jsou termíny castingů, přijďte i bez registrace

Televize Nova ve spolupráci se slovenskou televizní stanicí Markíza uvede příští rok zbrusu novou řadu populární soutěže Superstar. Máte jedinečnou šanci! Jak se přihlásit a kam vyrazit na casting?