Aneta Horňáková SuperStar
26.06.

VIDEO: Tanečníci SuperStar překazili Anetino vystoupení! Za svou chybu se omluvili

V zákulisí každého natáčení bývá pořádně živo. Někdo je nervózní, jiný se snaží rozptýlit a často se stává, že si soutěžící těsně před svým výstupem na poslední chvíli opakují své vystoupení. Tanečníci, kteří viděli televizní kamery, si také chtěli ukrást kousek pozornosti pro sebe a právě zpívající Anetě Horňákové vběhli do záběru...

Zorka Hejdová na SuperStar
17.06.

SKRYTÁ KAMERA v autě Zorky Hejdové? Prozradila, co zábavného během jízdy dělá! VIDEO

Moderátorka Zorka Hejdová dorazila na Super finále SuperStar 2018 povzbudit trojici zpěvaček, které bojovaly o titul. Usedla mezi diváky a fandila, seč jí síly stačily. Sama jeden z ročníků SuperStar po boku slovenského kolegy Romana Juraška moderovala. Tenkrát ovšem ještě nebyla vdaná a její příjmení bylo Kepková. Jak prozradila v rozhovoru, Zorka má k hudbě daleko blíž, než si myslíte…

Marek Zeman o livestreamech
13.06.

Marek Zeman představil svou novou ženu! Blonďatá kráska se na něj doslova vrhla

Moderátor Marek Zeman, který diváky provázel zákulisím pěvecké soutěže SuperStar, ukázal během rozhovoru svou novou ženu! Zazpíval jí dokonce romantický hit zpěváka Janka Ledeckého s názvem Proklínám, kterou v soutěži halekal Petr Borkovec. Komu při zpívání „proklínám tvoje oči ledový“ hleděl do tváře? To se dozvíte ve videu!

SuperStar livestream Superfinále
11.06.

ZÁZNAM ZE ZÁKULISÍ SUPER FINÁLE SUPERSTAR 2018: Exkluzivní záběry a rozhovory s hvězdnými hosty

I během posledního přímého přenosu SuperStar 2018 jste v TV mohli sledovat živý livestream ze zákulisí, který probíhal během reklamních bloků v televizi, a to exkluzivně na webových stránkách SuperStar2018.cz a na facebooku SuperStar. Jinak tomu nebylo ani v Super finále. Zákulisím diváky i tentokrát provedl sympaťák Marek Zeman a vyzpovídal hvězdné hosty i trojici superfinalistek. Na celý jeho záznam se můžete podívat ve videu.

SuperStar livestream 4. finále
aktualizováno 03.06.

ZÁKULISÍ 4. finále SUPERSTAR ŽIVĚ: Exkluzivní záběry a rozhovory v každé reklamní pauze

Během přenosů finálových kol SuperStar v TV můžete vždy sledovat živý livesteram ze zákulisí, který probíhá během reklamních bloků v televizi, a to exkluzivně na webových stránkách SuperStar2018.cz a na facebooku SuperStar. Jinak tomu nebylo ani ve čtvrtém finále. Livestream pokaždé moderuje sympaťák Marek Zeman a vy se díky němu můžete těšit na exkluzivní rozhovory a záběry, které v televizi nikdy neuvidíte!

3. finále SuperStar - livestream
aktualizováno 27.05.

ZÁKULISÍ 3. finále SUPERSTAR ŽIVĚ: Exkluzivní záběry a rozhovory v každé reklamní pauze

Sledujte přímý přenos ze zákulisí třetího finálového večera SuperStar, během kterého zazní české a slovenské hity. Moderuje sympaťák Marek Zeman a vy se díky němu můžete těšit na exkluzivní rozhovory a záběry, které v televizi neuvidíte. Livestream probíhá během reklamních bloků v televizi, a to exkluzivně na webových stránkách SuperStar2018.cz a na facebooku SuperStar.

2. finále SuperStar livestream
aktualizováno 21.05.

Přímý přenos ze zákulisí SuperStar - 20. 5. 2018

Jak to vypadá v zákulisí SuperStar? A jaké jsou pocity mladých zpěváků v okamžiku, kdy odejdou z pódia? Exkluzivní přenos ze zákulisí druhého finále SuperStar 2018 moderoval Marek Zeman, který vyzpovídal soutěžící i hvězdné hosty.

2. finále SuperStar
aktualizováno 20.05.

ZÁKULISÍ 2. finále SUPERSTAR ŽIVĚ: Exkluzivní záběry a rozhovory v každé reklamní pauze

Sledujte přímý přenos ze zákulisí druhého finálového večera SuperStar. Moderuje sympaťák Marek Zeman a můžete se těšit na exkluzivní rozhovory a záběry. Livestream probíhá během reklamních bloků v televizi exkluzivně na webových stránkách SuperStar2018.cz a na facebooku SuperStar.

Livestream ze zákulisí SuperStar - 13. 5. 2018
aktualizováno 14.05.

Přímý přenos ze zákulisí SuperStar - 13. 5. 2018

Jak to vypadá v zákulisí SuperStar? A jaké jsou pocity mladých zpěváků v okamžiku, kdy odejdou z pódia? Exkluzivní přenos ze zákulisí prvního finále SuperStar 2018 moderoval Marek Zeman. A šlo mu to báječně! Přesvědčte se sami!

Zákulisí 2. semifinále SuperStar
08.05.

ZÁKULISÍ 2. SEMIFINÁLE: Jak to bylo s rivalitou? Soutěžící promluvily

Po druhém semifinále SuperStar je známá kompletní finálová desítka. Barokní kostel Zvěstování Panny Marie v Litoměřicích se pod neskutečnými pěveckými výkony deseti semifinalistek doslova otřásal v základech. Jaká byla na místě atmosféra a jak vše prožívaly samotné soutěžící?

SuperStar - livestream - 2
aktualizováno 07.05.

KARLÍK A TOVÁRNA NA FANOUŠKY: Zpěvák ze SuperStar prozradil, jak říká svým příznivcům. Tak to jste nežrali!

Někteří interpreti jsou proslulí tím, že si mezi svými fanoušky budují kult osobnosti. Například Justin Bieber své fanoušky nazývá Beliebers. Z toho si vzal příklad i Tomáš Karlík, ten začal svým fanouškům říkat zvláštním oslovením. Řekli byste takhle svému nadřízenému?

SuperStar Ladislav Angyal průvodce
05.05.

ZÁKULISÍ SuperStar za doprovodu zábavného hitmakera Laciho! Co (ne)vyšlo?

Jak vypadaly přípravy na první přímý přenos a chlapecké semifinále SuperStar v odsvěceném kostele v Litoměřicích? Zákulisním děním provede Ladislav Angyal a vše hezky po svém okomentuje.