Jakub Pružínský
aktualizováno 08.10.

Jakub Pružinský rozjíždí kariéru a shání kapelu. Zveřejnil, jaké typy muzikantů hledá...

Kdekdo by si mohl myslet, že finalisté po skončení SuperStar upadnou v zapomnění. Ale opak je pravdou! Eliška Rusková nedávno pokřtila svůj první videoklip a kariéra Jakuba Pružinského se taktéž vyvíjí velice slibně. Co na sebe prozradil?

Richard Chovan
aktualizováno 18.06.

Richard Chovan otevřeně: S žádnou z finalistek SuperStar bych si duet zazpívat nechtěl

Richard Chovan SuperStar opustil první finálový večer, má ale pořádně napilno. Od doby, co opustil pěveckou soutěž, se se svou kapelou ještě nezastavil. Kromě novinek už se pomalu rýsují i spolupráce s jednotlivými účastníky SuperStar. Richard konkrétně zmínil jméno jedné ze semifinalistek. O kterou talentovanou dívku jde?

Marek Motalík
18.03.

Drsňák s duší romantika: Marek v zákulisí SuperStar odhalil tajemství svých tetování

Marek Motalík se do SuperStar přihlásil z nostalgie. Už v minulosti soutěžil v podobné pěvecké soutěži, kde se dostal celkem daleko. Mezitím hrál v několik kapelách a před porotou se nebál s kytarou zahrát jeden z nejnovějších songů Bena Cristovaa!

Marek Motalík - 1
aktualizováno 16.03.

CHCE SI ŠPLHNOUT? Marek v SuperStar zazpívá i nejnovější song od Bena Cristovaa!

Třiadvacetiletý student filmového zvuku by podle Matěje Rupperta měl mít velmi dobře vycvičený sluch. Marek se dlouhý čas zaměřoval na hardcore. Nyní s kapelou vystupují po klubech a hrají hlavně akusticky. Na casting SuperStar Marek přišel i s kytarou a zazpíval píseň od Eda Sheerana. Navíc se nebál a zahrál i jeden nejnovějších songů porotce Bena Cristovaa.