Emma Drobná a Tereza Mašková
01.08.

Emma Drobná otevřeně: Na novou SuperStar Terezu Maškovou má jasný názor! VIDEO

Vítězka Česko Slovenské SuperStar 2015 Emma Drobná potěšila své fanoušky na festivalu Ynspirology. Na pódiu se objevila i se svým přítelem Štěpánem Urbanem. Co chystá v dohledné době?

Emma Drobná
26.07.

SuperStar Emma Drobná se vrací do Česka: O víkendu představí svůj nový singl!

Československá Superstar Emma Drobná má napilno, hudbě se po vítězství v soutěži věnuje s plnou vervou a nutno říci, že se jí daří. Co chystá v dohledné době?

Vitezove SuperStar anketa
21.06.

VELKÁ ANKETA: Langerová, Mašková, nebo třeba Drobná? Vyberte absolutního vítěze všech SuperStar!

Pěvecká soutěž SuperStar, ať už Česká, nebo Česko Slovenská, má celkem osm vítězů. Který z nich vás nejvíce oslovil? Dejte mu hlas v anketě.

Emma Drobná SuperStar 2018
aktualizováno 14.06.

DOJEMNÉ BLAHOPŘÁNÍ: Emma Drobná překvapila vítězky letošní SuperStar vřelými slovy

Vítězka SuperStar 2015 Emma Drobná čekala na svou následnici celé tři roky. Na Super finále nemohla chybět a během večera vystoupila rovnou se dvěma peckami. V závěru večera korunovala novou vítězku SuperStar - Terezu Maškovou, které předala šek na dva miliony korun. A co řekla?

Super finále SupeStar a hvězdní hosté
aktualizováno 08.06.

Super finále SuperStar! Šťastná vítězka a hned tři speciální hosté

Tři superfinalistky, ale jen jedna vítězka. V neděli 10. června se na velkém podiu představí Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž a Eliška Rusková, které bojují o titul SuperStar 2018 a výhru v hodnotě dvou milionů korun. Společně s nimi se představí také sedm vyřazených soutěžících a tři hvězdní hosté. Na co se můžete těšit?

Emma Drobná se účastnila Souboje coverů
aktualizováno 11.05.

ÚSPĚŠNÁ EMMA DROBNÁ: Vítězka SuperStar po dvou letech vydala desku! Prozradila detaily

Vždycky bojovala se studem i sama se sebou. Dva roky trvalo zatím poslední vítězce SuperStar, než přišla se svou debutovou deskou. Podle vlastních slov je nahrávka hlavně výsledkem kompromisu mezi současným popem a jejím spíš alternativním vnímáním hudby. Do budoucna se chystá více experimentovat!

Emma Drobná
15.04.

POMOC POSLEDNÍ SUPERSTAR: Emma Drobná navštívila soutěžící a dávala jim cenné rady. VIDEO

Víc než soutěžící byla z návštěvy letošní SuperStar překvapena samotná Emma Drobná. Už jen to, že jedna skupina dívek zpívá její hit Words, byl pro ni šok. Zuzana Chalupová stejně jako ostatní členky její skupiny s písní bojovala, Emma se jí pokusila uklidnit a udělit cenné rady. Nyní je jen na Zuzaně, jestli je dokáže před porotou zúročit.

Emma Drobná - 1
11.04.

EMMA DROBNÁ o novém ročníku SuperStar: Už má mezi zpěváky svého favorita? VIDEO

Emma Drobná, zatím poslední vítězka SuperStar, se rozpovídala o jednom neobvyklém natáčení. Jak probíhalo? A co si myslí o letošní SuperStar? Podívejte se!

Česko Slovenská SuperStar 2018 - reportáž
04.11.

Nová řada SuperStar je skoro za dveřmi! Kdo z vítězů předchozích řad dokázal výhry nejlépe využít?

Na jaro příštího roku chystá televize Nova společně se slovenskou televizní stanicí Markíza novou řadu Česko Slovenské SuperStar. Kam to dotáhly nejvýraznější tváře, které v předchozích řadách soutěže zvítězily?