SuperStar: Kdo je to?
06.08.

Roztomilouš ze SuperStar: Odhalit, kdo se skrývá na fotce z dětství, není vůbec snadné

Upřímný dětský úsměv a fotka z letní dovolené. Právě tak si před několika lety užíval léto jeden z účastníků SuperStar. Odhalíte, kdo se skrývá na fotce?

Vitezove SuperStar anketa
21.06.

VELKÁ ANKETA: Langerová, Mašková, nebo třeba Drobná? Vyberte absolutního vítěze všech SuperStar!

Pěvecká soutěž SuperStar, ať už Česká, nebo Česko Slovenská, má celkem osm vítězů. Který z nich vás nejvíce oslovil? Dejte mu hlas v anketě.

Robinsoni na SuperStar
16.06.

VÍTĚZ ROBINSONA NA FINÁLE SUPERSTAR: Proč si myslel, že Eliška zpívá pro něj? Měl z toho husí kůži!

Poslední květnovou středu se diváci po velmi dramatickém závěru dozvěděli, kdo se stal vítězem drsné reality show Robinsonův ostrov. Martin Složil, který se účastnil i hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů musel své vítězství tajit téměř rok. Na nedělní Super finále SuperStar 2018 dorazil s velkým zpožděním a málem tak nestihl vystoupení své kamarádky Mariany Prachařové, se kterou se seznámil právě při účasti v Souboji coverů. V publiku seděl společně s další Robinsonkou Katkou Koubovou. Komu Robinsoni usilovně drželi palce?

Mariana Prachařová při živém rozhovoru na TV Nova - 3
28.05.

Slyšeli to Prachař a Batulková? Mariana prozradila, co zdědila po rodičích. VIDEO

Vítězka Coca-Cola souboje coverů Mariana Prachařová odpovíddala v živém rozhovoru divákům TV Nova. Jak si cenní svého prvního velkého vítězství a jak to má s trémou?

Tereza Mašková
08.05.

MASAKR! Růžovovlasá Tereza dostala nejkrásnější ocenění, které umělec může získat

Druhé semifinále neskutečným způsobem otevřela Tereza Mašková, která je díky své růžové barvě vlasů mezi soutěžícími k nepřehlédnutí. Poté, co se s písní Jenifer Hudson One Night Only představila na podiu, absolutně ovládla stage a díky diváckým SMS hlasům postoupila do dalšího kola. Jaké byly její pocity těsně po postupu?

SuperStar - reportáž
aktualizováno 28.02.

VIDEO: Jak si mezi sebou rozumí porotci nové řady SuperStar? Ben Cristovao dostal vtipnou přezdívku!

Pěvecká soutěž Superstar se již 24. února 2018 vrací se zbrusu novými talenty na televizní obrazovky! Jaké jsou vztahy mezi porotci soutěže? Prozradili, co si myslí o adeptech na SuperStar i o statních porotcích!

Superstar - porota
aktualizováno 16.02.

A je to venku! PRVNÍ ROZHOVORY S POROTCI letošní SuperStar: Co jim dělá vrásky na čele a naopak?

Nová řada SuperStar je skoro tady! Právě probíhají castingy a známá je i čtveřice porotců z řad československých tváří. Jak se na své úlohy těší? Nejen o tom v reportáži.