Koktající Denisa vytře porotě SuperStar zrak - 6
aktualizováno 14.06.

Nejlepší porotce SuperStar 2018? HLASUJTE, kdo vás v letošním ročníku nejvíce dostal!

Čtveřice porotců už od prvních castingů rozhodovala o tom, kdo v SuperStar postoupí dál. Ve finálových kolech už ale bylo vše jen a jen na divácích, kteří zvolili jako absolutní vítězku Terezu Maškovou. Kdo z porotců vás v SuperStar 2018 dostal nejvíce? A souhlasili jste s jejich verdikty?

SuperStar portoci 4. finále
04.06.

Nejlepší porotce 4. finále SuperStar? HLASUJTE, kdo vás tentokrát nejvíce dostal!

Čtveřice porotců už od prvních castingů rozhodovala o tom, kdo v SuperStar postoupí dál. Nyní je vše jen na divácích a porotci pouze hodnotí jednotlivá vystoupení. Kdo z nich vás ve čtvrtém finálovém kole dostal nejvíce? A souhlasili jste s jejich verdikty?

SuperStar ovládnou novodobé, ale i starší hity
03.06.

Jedna komplikace za druhou. Soutěžící SuperStar čekal předposlední nelítostný souboj

V nedělním čtvrtém finále SuperStar se o postup v soutěži utkala pětice finalistů z Čech a Slovenska. Jednotlivým mladým zpěvákům už pomalu docházely síly a někteří soutěžící řešili i nemalé zdravotní komplikace. Přesto to před závěrečnou finálovou rovinkou pořádně rozbalili! Šlo totiž o postup do TOP 3.

Eliška Rusková
28.05.

Talentovaná Eliška Rusková a rozepře s porotou SuperStar. Vám se jako Ewa Farna líbila?

Mezi Eliškou Ruskouvou a její nejlepší kamarádkou Adélou Kvitovou se na konci druhého finále SuperStar rozhodovalo o tom, která z nich postoupí dál a zazpívá si v dalším kole. Eliška, která postoupila dál, teď v soutěži bojuje za obě dvě a je na to patřičně hrdá. Podle poroty však ve 3. finálovém večeru předvedla své nejhorší vystoupení v soutěži. Ona na to však má jiný názor...

Porota SuperStar v 2. finále
28.05.

Nejlepší porotce 3. finále SuperStar? HLASUJTE, kdo vás tentokrát nejvíce dostal!

Čtveřice porotců už od prvních castingů rozhodovala o tom, kdo v SuperStar postoupí dál. Nyní je vše jen na divácích a porotci pouze hodnotí jednotlivá vystoupení. Kdo z nich vás ve třetím finálovém kole dostal nejvíce? A souhlasili jste s jejich verdikty?

3. finále SuperStar už dnes
27.05.

UŽ DNES VEČER v SuperStar: Šest statečných, čtyři postupující a kapela Mirai!

V nedělním třetím finále SuperStar se o postup v soutěži utká šest finalistů z Čech a Slovenska. Pro diváky je ale také připraveno speciální vystoupení kapely Mirai!. Ta za poslední rok boduje v hitparádách a sklízí hudební ceny jako na běžícím pásu. Finálovou TOP 6 na konci večera opustí tentokrát naposledy dva soutěžící a poprvé zazní české a slovenské hity. Jak se finalisté těší?

Porota SuperStar v 2. finále
aktualizováno 21.05.

Nejlepší porotce 2. finále SuperStar? HLASUJTE, kdo vás tentokrát nejvíce dostal!

Čtveřice porotců už od prvních castingů rozhodovala o tom, kdo v SuperStar postoupí dál. Nyní je vše jen na divácích a porotci pouze hodnotí jednotlivá vystoupení. Kdo z nich vás ve druhém finálovém kole dostal nejvíce? A souhlasili jste s jejich verdikty?

2. finále SuperStar už dnes
20.05.

UŽ DNES v SuperStar: Osm statečných, ale jen šest postupujících! Jak se finalisté těší na další přímý přenos?

V nedělním druhém finále SuperStar, v rámci kterého se o postup v soutěži utká osm finalistů z Čech a Slovenska, vystoupí také jedna z minulých porotkyň SuperStar Ewa Farna. Finálovou TOP 8 na konci večera opustí opět dva soutěžící. Jak se na písně, které věnují svým blízkým, finalisté těší?

Dominik Gerda
14.05.

VIDEO. Dojemné loučení unaveného Dominika. Prozradil, komu v SuperStar teď usilovně drží palce

První finálový večer se stal osudným Dominiku Gerdovi. Stejně jako pro Richarda Chovana pro něj cesta za snem stát se SuperStar definitivně skončila. Jak mladý Slovák hodnotí celý večer a komu nyní přeje vítězství?

Aneta Horňáková - rozhovor
13.05.

VIDEO: Aneta Horňáková prozradila, co chystá na první finále SuperStar. Bojí se, že to nezvládne!

Finalistka Aneta Horňáková podala podle poroty v nedělním semifinále svůj nejlepší výkon v soutěži. Na první finálový večer si připravila skvělou taneční pecku od zpěvačky Beyoncé. Na velkém pódiu zazpívá a zatančí už 13. května. Udýchá to?

Eliška Rusková - rozhovor
12.05.

VIDEO: Ne každý jí přeje úspěch. Nejmladší finalistka SuperStar prozradila, jaké hrůzy jí lidé píší!

Eliška Rusková patří mezi nejmladší soutěžící finálové TOP 10. Místo toho, aby se nyní talentovaná zpěvačka věnovala závěrečnému pololetí na základní škole, bude se ucházet o titul SuperStar 2018. Ne každý ji ovšem v její cestě za vysněným cílem podporuje. Po nedělním postupu do finále dostala od diváků i několik nepříjemných zpráv...

Dominik Gerda - rozhovor
11.05.

LIDÉ CHTĚJÍ VIDĚT VEJCE! Finalista SuperStar Dominik Gerda odhalil před kamerou své tajemství

Sympatický Slovák postoupil ze semifinále díky skvělé interpretaci písně Jamese Blunta. Dominik je pověstný svými nevšedními modely a během SuperStar ho diváci mohli vidět například v rybářském klobouku, který mu jeho babička pořádně zkritizovala. Tentokrát ukázal ještě o něco víc.