Souboj coverů finalisté
aktualizováno 23.06.

VIDEO: Finalisté Souboje coverů PROŠLI PEKLEM. Připomeňte si jejich TOP MOMENTY

Tři soutěžící hudební reality show Coca-Coal Souboj coverů, kteří se probojovali až do finále, měli možnost natočit hudební videoklip na jehož základě se rozhodlo o celkovém vítězi. Tím se nakonec stala Mariana Prachařová. Připomeňte si cestu všech tří finalistů.

Klipy Souboj coverů - anketa
aktualizováno 27.05.

Psychologická hra, tanec pod vodou i cirkusové kejkle! Který klip ze Souboje coverů je nejlepší podle vás? HLASUJTE!

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy, které finalisté Gábina, Mariana a Vojta nazpívali a natočili společně se známými režiséry. Který z klipů se vám líbí nejvíce?

Souboj coverů Mariana Prachařová
26.05.

NEJVĚTŠÍ PŘÁNÍ Mariany Prachařové: Bylo by super, kdyby se mnou můj bratr konečně něco natočil!

Mariana Prachařová své vítězství v hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů vůbec nečekala. Když moderátor Marek Zeman vyhlásil její jméno, pořádně ji to zaskočilo a nemohla tomu uvěřit. Za sebou nechala své dva soupeře Vojtu Drahokoupila a Gábinu Heclovou, kteří, stejně jako ona, nazpívali a natočili klip na zvolený song od kapely Imagine Dragons. Právě klipy, na jejichž realizaci měli soutěžící pouhý týden, byly posledním úkolem této hudební show. Na co Mariana nejvíce vzpomíná a jaký je její největší sen?

Klip Mariana Prachařová
aktualizováno 20.06.

VÍTĚZNÝ KLIP Mariany Prachařové: Imagine Dragons - Believer

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy. Mariana Prachařová společně s režisérem Jakubem Mahdalem nazpívala a natočila klip k písni Believer od kapely Imagine Dragons. A byla ze všech nejlepší. Jak se vám líbí?

Souboj coverů Vojta Drahokoupil
aktualizováno 25.05.

Největší šok Vojty D v Souboji coverů: Jel v autě, ale během pěti vteřin bylo všechno jinak!

Dvaadvacetiletý Vojta Drahokoupil je velký gentleman. V úvodním duelu Coca-Cola Souboje coverů porazil svoji soupeřku Gábinu Heclovou, kterou si následně v rámci zpívání na ulici vybral do dvojice. Právě jejich vystoupení bylo zvoleno jako vítězné, což vypadnuvší Gábinu vrátilo do soutěže. Společně ještě s Marianou Prachařovou vytvořili finálovou trojici. Vojta při hodnocení celé soutěže podotkl, že ve svém životě nikdy nic nevyhrál a vždy si musel všechno vydobýt. Mimo to také mladý zpěvák prozradil, co plánuje po skončení Souboje coverů. Kde se s Vojtou můžete vidět naživo?

Klip Vojtěch Drahokoupil
aktualizováno 25.05.

VIDEO: Svůdné tanečnice, fakíři i živý slon! Takhle si Vojta D poradil s hitem od Imagine Dragons

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy. Vojtěch Drahokoupil nazpíval píseň Walking the Wire od kapely Imagine Dragons a společně s režisérem Adamem Vopičkou k ní natočili i klip. Jak se vám líbí?

Klip Gabriela Heclová
aktualizováno 25.05.

Hrůzostrašný videoklip Gabči Heclové: Zaválela na písničku od Imagine Dragons, ale je jasné, proč nevyhrála

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy. Gabriela Heclová společně s režisérem Tomášem Kasalem nazpívala a natočila klip k písni Whatever It Takes od kapely Imagine Dragons. Jak se vám líbí?

Souboj coverů
24.05.

NEJMENŠÍ, ALE NEJLEPŠÍ! Rozpálená Mariana Prachařová o tom, co ji dovedlo k vítězství

Čtyřiadvacetiletá umělkyně Mariana Prachařová zvítězila v hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů s velkým bodovým náskokem. Za sebou tak nechala své dva soupeře Vojtu Drahokoupila a Gábinu Heclovou. Jaké byly Marianiny bezprostřední pocity chvíli potom, co byla vyhlášena vítězem celého finálového klání?

Finále Souboj coverů
24.05.

UNIKLO z finále Souboje coverů: Jaké byly ve skutečnosti vztahy na place? Soutěžící promluvili...

Vojta, Gábina a Mariana se probojovali přes náročné disciplíny až do finále Coca-Cola Souboje coverů. Mladé zpěváky čekalo během natáčení několik úskalí, se kterými si museli v krátkém časovém úseku poradit. Finálová trojice navíc dostala velkou příležitost a každý z nich natočil videoklip. Vojta s Gábinou také prozradili, jaké byly ve skutečnosti vztahy mezi soutěžícími.

Souboj coverů cena pro vítěze
23.05.

VELKÉ PŘEKVAPENÍ ve finále Souboje coverů: Na vítěze se můžete těšit v SuperStar!

Osm soutěžících a jeden vítěz, který si své místo na výsluní musel tvrdě vybojovat. Ve hře nyní zůstali tři stateční, kteří bojují o celkové vítězství v hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů. Jaká speciální cena čeká na vítěze?

Souboj coverů teaser 9. díl
aktualizováno 23.05.

Všichni už netrpělivě vyhlíží vítěze Coca-Cola Souboje coverů. Bude to na ostří nože!

Poslední souboj, poslední díl a poslední tři soutěžící, kteří už netrpělivě vyhlíží cílovou rovinku. Který z nich se stane vítězem a jaká překvapení čekají na tři statečné finalisty? Coca-Cola Souboj coverů je online pořad, kde si nikdo nemůže být jistý! Co přinese finálový díl?

Souboj coverů Vojta Drahokoupil
aktualizováno 23.05.

VOJTOVO POPRVÉ: Líbilo se mu to, ale už by to víckrát nechtěl zažít. Populární zpěvák je v některých věcech nečekaně stydlivý

Dvaadvacetiletý Vojta Drahokoupil je ostříleným zpěvákem a muzikantem, což také po boku ostatních soutěžících pravidelně dokazuje v internetovém pořadu Coca-Cola Souboj coverů. Vojta společně s Gábinou Heclovou vyhrál souboj ve zpívání na ulici a Gábina se tak vrátila zpátky do soutěže a nyní ještě s Marianou Prachařovou, která uzavírá finálový trojlístek, bojují o celkové vítězství v soutěži. Jak Vojta vidí své šance na vítězství?