Tereza Mašková
aktualizováno 08.08.

VÍTĚZKA SUPERSTAR OTEVŘENĚ: Tereza Mašková promluvila o vztahu se svým ex

Tereza Mašková, která se stala vítězkou SuperStar 2018, získala ihned po vyhlášení šek v hodnotě 2 000 000,- Kč. Plánů, jak naložit s finančním obnosem měla mnoho. Prozradila, zda už vyjela na zaslouženou dovolenou. A jaký má vztah se svým bývalým přítelem?

Emma Drobná a Tereza Mašková
01.08.

Emma Drobná otevřeně: Na novou SuperStar Terezu Maškovou má jasný názor! VIDEO

Vítězka Česko Slovenské SuperStar 2015 Emma Drobná potěšila své fanoušky na festivalu Ynspirology. Na pódiu se objevila i se svým přítelem Štěpánem Urbanem. Co chystá v dohledné době?

Matěj Ruppert
25.06.

Plány na léto? Moc růžově to u porotce SuperStar Matěje Rupperta nevypadá

Nejvtipnější porotce Superstar Matěj Ruppert ani v jednom z dílů nezklamal a objektivní hodnocení dokázal soutěžícím předat velmi osobitým stylem. Co čeká sympatického porotce v létě? S dovolenou to u něho vypadá pěkně bledě!

Adéla a Ester
aktualizováno 22.06.

VIDEO: Budou chytat bronz, nebo pracovat? Sličné zpěvačky SuperStar prozradily, kde je můžete v létě potkat

Ester Kubátová i Adéla Kvitová pečlivě pracovaly celých šest měsíců, kdy probíhala soutěž SuperStar 2018. Ačkoliv každá skončila v jiné fázi, to nejzásadnější je teprve čeká. Vypadnutí v SuperStar pro ně není koncem, pouze začátkem, a je jen na samotných zpěvačkách, jak se chopí nabízených příležitostí a zda nakopnou kariéru tím správným směrem. Obě krásky už nedočkavě vyhlíží léto, které pro ně nebude jen obdobím zábavy a odpočinku. Co chystají?