TOP 3 SuperStar
aktualizováno 08.06.

ODTAJNĚNO: Jaké pecky zazní v Super finále SuperStar 2018? Tereza Mašková to bude mít těžké

V nedělním přímém přenosu superfinálového večera SuperStar ze sebe každá z finalistek vydá maximum a předvede hned tři vystoupení. Co od Terezy, Karmen a Elišky zazní?

TOP 5 SuperStar
aktualizováno 01.06.

ODTAJNĚNO: Seznam písní pro předposlední večer SuperStar slibuje nezapomenutelný zážitek!

V nedělním přímém přenosu čtvrtého a zároveň předposledního finálového večera SuperStar zazpívá každý z TOP 5 finalistů dvě písně. Jaké to budou?

Klipy Souboj coverů - anketa
aktualizováno 27.05.

Psychologická hra, tanec pod vodou i cirkusové kejkle! Který klip ze Souboje coverů je nejlepší podle vás? HLASUJTE!

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy, které finalisté Gábina, Mariana a Vojta nazpívali a natočili společně se známými režiséry. Který z klipů se vám líbí nejvíce?

Klip Mariana Prachařová
aktualizováno 20.06.

VÍTĚZNÝ KLIP Mariany Prachařové: Imagine Dragons - Believer

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy. Mariana Prachařová společně s režisérem Jakubem Mahdalem nazpívala a natočila klip k písni Believer od kapely Imagine Dragons. A byla ze všech nejlepší. Jak se vám líbí?

Klip Vojtěch Drahokoupil
aktualizováno 25.05.

VIDEO: Svůdné tanečnice, fakíři i živý slon! Takhle si Vojta D poradil s hitem od Imagine Dragons

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy. Vojtěch Drahokoupil nazpíval píseň Walking the Wire od kapely Imagine Dragons a společně s režisérem Adamem Vopičkou k ní natočili i klip. Jak se vám líbí?

Klip Gabriela Heclová
aktualizováno 25.05.

Hrůzostrašný videoklip Gabči Heclové: Zaválela na písničku od Imagine Dragons, ale je jasné, proč nevyhrála

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy. Gabriela Heclová společně s režisérem Tomášem Kasalem nazpívala a natočila klip k písni Whatever It Takes od kapely Imagine Dragons. Jak se vám líbí?

TOP 6 SuperStar
aktualizováno 24.05.

ODTAJNĚNO: Finalisté v SuperStar poprvé zazpívají česky a slovensky! Zazní slavné pecky

V nedělním přímém přenosu druhého finálového večera SuperStar zazpívá 6 zpěváků největší české a slovenské hity. Jaké písně zazní?

Finále Souboj coverů
24.05.

UNIKLO z finále Souboje coverů: Jaké byly ve skutečnosti vztahy na place? Soutěžící promluvili...

Vojta, Gábina a Mariana se probojovali přes náročné disciplíny až do finále Coca-Cola Souboje coverů. Mladé zpěváky čekalo během natáčení několik úskalí, se kterými si museli v krátkém časovém úseku poradit. Finálová trojice navíc dostala velkou příležitost a každý z nich natočil videoklip. Vojta s Gábinou také prozradili, jaké byly ve skutečnosti vztahy mezi soutěžícími.

Souboj coverů teaser 9. díl
aktualizováno 23.05.

Všichni už netrpělivě vyhlíží vítěze Coca-Cola Souboje coverů. Bude to na ostří nože!

Poslední souboj, poslední díl a poslední tři soutěžící, kteří už netrpělivě vyhlíží cílovou rovinku. Který z nich se stane vítězem a jaká překvapení čekají na tři statečné finalisty? Coca-Cola Souboj coverů je online pořad, kde si nikdo nemůže být jistý! Co přinese finálový díl?

Souboj coverů Mariana Prachařová
22.05.

Už gratulovala vítězi, pak ale přišel šok! Co Marianu v Coca-Cola Souboji coverů překvapilo?

Mariana Prachařová je společně s Vojtou Drahokoupilem a Gábinou Heclovou ve finálové trojici soutěže Coca-Cola Souboje coverů. Mladou zpěvačku čekal v 7. dílu hudební reality show nečekaný úkol – musela zpívat na Malé Straně před turisty a náhodnými kolemjdoucími. Tomuto druhu pouličního umění se přezdívá busking a jeho kouzlo spočívá v tom, že si umělec za své vystoupení může vyzpívat peníze. Marianě nebyl busking příjemný, kladně naopak hodnotila Vojtovo vystoupení. Je tu však ještě Gábina, která svým klipem může promluvit do výsledku celého souboje. Jaké pocity má Mariana před, snad už skutečným, finálovým dílem a komu drží palce?

TOP 8 SuperStar
aktualizováno 17.05.

ODTAJNĚNO: Jaké songy vaši favorité zazpívají v 2. finále SuperStar? Tyhle pecky vás dostanou!

V nedělním přímém přenosu druhého finálového večera SuperStar zazpívá 8 zpěváků největší světové hity pro své blízké. Kromě Adele a Tiny Turner zazní dalších šest pecek. Které to budou?

SuperStar - kamerové zkoušky
aktualizováno 13.05.

TANEČNICE I OHŇOVÁ SHOW: Podívejte se, jak bude vypadat první finále SuperStar!

Deset vyvolených za sebou má kamerové zkoušky na první finálový večer letošní SuperStar. Jak to na Barrandově vypadalo? Podívejte se na video?