Karmen Pál-Baláž
aktualizováno 02.10.

VIDEO: Karmen ze SuperStar chystá velké překvapení pro fanoušky. Rodí se první deska!

Bronzová výherkyně hudební soutěže SuperStar 2018 Karmen Pál-Baláž prožila léto na prknech, co znamenají svět. Okatá Slovenka, která v současnosti zpívá s kapelou Peha, celé léto koncertovala. Čas si ovšem našla i na přátele, s nimiž podnikala turistické výlety nebo byla na koupališti. Jak se změnil její život po absolvování pěvecké soutěže a co chystá nadaná kráska pro své fanoušky? To zjistíte ve videu!

Jakub Pružinský - rozhovor
13.05.

MÁM PROBLÉM S RYTMUSOM! Jakub ze SuperStar přiznal, co ho trápí. VIDEO

Jakuba Pružinského doposud před každým vystoupení sužovala neskutečná tréma, ale v semifinále se v něm však něco zlomilo. V rámci semifinálového vystoupení v kostele v Litoměřicích se dokázal uvolnit a vydat ze sebe skvělý výkon, na jehož základě dostal největší počet diváckých SMS hlasů. Nyní ho trápí něco dočista jiného...

Petr Borkovec - medailonek
aktualizováno 10.05.

SMUTNÉ VYZNÁNÍ: Petr ze SuperStar poslal kolegyni Timee srdceryvný vzkaz. Pochopí i ona, že tohle je láska?

Petra Borkovce si od začátku jeho účasti v SuperStar diváci pamatují v souvislosti s jeho alkoholovým průšvihem. Nyní je Petr v hledáčku novinářů díky dalšímu velmi osobnímu tématu. Zamiloval se totiž do soutěžící Timey. Jaké jsou šance, aby získal její srdce?

Richard Chovan
aktualizováno 04.05.

PROSÍ O POMOC! Nešťastný finalista SuperStar se stal obětí zločinu. Život má v troskách

Soutěžící SuperStar Richard Chovan je jedním z pětice kluků, kteří si v neděli vyzpívali postup do finálové TOP 10. Měl z postupu obrovskou radost, nyní ale přišlo tvrdé vystřízlivění.