Emma Drobná a Tereza Mašková
01.08.

Emma Drobná otevřeně: Na novou SuperStar Terezu Maškovou má jasný názor! VIDEO

Vítězka Česko Slovenské SuperStar 2015 Emma Drobná potěšila své fanoušky na festivalu Ynspirology. Na pódiu se objevila i se svým přítelem Štěpánem Urbanem. Co chystá v dohledné době?

Jakub a Aneta
29.05.

PŘIZNÁNÍ Anety Horňákové: Je ve vztahu dominantní? Prozradila, jak to má s přítelem

Závěrečnou tečkou za nedělním 3. finále SuperStar byly po českých a slovenských hitech tři zahraniční duety. Jako první se s písní Beneath Your Beautiful od Labrinth a Emeli Sandé představili Jakub Pružinský a Aneta Horňáková. Píseň o partnerské lásce pojali jako vyznání svého přátelského citu a nejen ze strany porotců sklidili velký ohlas. Kdo byl v duetu dominantnější?

Karmen a Tereza
aktualizováno 29.05.

DRSNÝ SURVIVOR: Karmen s Terezou přežily. Prozradily, jak to dokázaly

Během třetího finálového večera SuperStar zazněly tři velmi rozdílné duety. Zatímco Jakub s Anetou a Eliška s Petrem vsadili na romantiku, Tereza s Karmen šly trošku rockovější cestou a při písni Survivor předvedly na pódiu skvělý battle. Jak celý song dívky pojaly?

Vardanov a Jiskra
aktualizováno 27.03.

LABUTÍ PÍSEŇ vyřazených: Dudák Aleš a Armén David rozjeli v zákulisí SuperStar úžasnou show. VIDEO

Aleš Jiskra na castingu SuperStar rozvířil atmosféru netradičním hudebním nástrojem. Z Karlových Varů, odkud pochází, s sebou přivezl dudy, na které hraje už 6. rokem. To natolik zaujalo i soutěžícího z Arménie Davida Vardanova, že si společně střihli duet. Jak jim to ladilo?

Ondřej Bábor a Michaela Nosková
aktualizováno 14.03.

CO V TV NEBYLO: To je balzám na (d)uši! Míša s Ondřejem si v zákulisí SuperStar střihli romantický duet

Michaela Nosková sice přijela svého manžela Ondru na casting SuperStar jen podpořit, v zákulisí si však společně zazpívali. A ne jen tak ledajakou píseň – jednalo se o známý duet Jiřího Schelingera Holubí dům. Jak to muzikálovým zpěvákům společně ladilo?