Jakub Pružínský
aktualizováno 08.10.

Jakub Pružinský rozjíždí kariéru a shání kapelu. Zveřejnil, jaké typy muzikantů hledá...

Kdekdo by si mohl myslet, že finalisté po skončení SuperStar upadnou v zapomnění. Ale opak je pravdou! Eliška Rusková nedávno pokřtila svůj první videoklip a kariéra Jakuba Pružinského se taktéž vyvíjí velice slibně. Co na sebe prozradil?

Laci do celého světa
aktualizováno 01.05.

PŘIŠLA MU POŠTA: Laciho sláva pronikla i za hranice! Dojatý zpěvák ukázal dopisy od fanynek z Ameriky

Příběh Ládi Angyala, který žije s maminkou v nehostinných podmínkách, obletěl po odvysílání celé Česko i Slovensko. Neskutečně pozitivnímu Láďovi pomáhá tyto útrapy překonat láska k hudbě a jeho chytlavý hit Pošta si po castingu pobrukovaly nejen děti, ale i dospělí. V Litoměřickém kostele představil Laci svůj nový song Krása hudby inspirovaný účastí v SuperStar, při kterém se sám doprovázel na klavír. Kromě šeku od Nadace Nova a nadace televize Markíza na lepší bydlení dostal Laci v zákulisí ještě jeden velký dárek – přišla mu Pošta!

Jakub Pružinský
aktualizováno 01.05.

VIDEO: Co miláčka diváků zachránilo? Sympatický Kuba prozradil, co mu pomohlo překonat trému

Sympatický zrzek Jakub Pružinský měl doposud velký problém s překonáním své trémy. Na castingu mu nejvíce pomohla porotkyně Katarína Knechtová, která ho při zpěvu držela za ruce. Jeho výkony byly i v dalších kolech velmi nevyvážené a Kuba neměl daleko k sesypání. V rámci semifinále na tom byl o poznání lépe a jeho formu a skvělý zpěv ocenili i diváci, od kterých dostal největší počet hlasů a automaticky tak postoupil do finále!

Sabina Křováková - rozhovor
04.12.

NENÍ TO ZADARMO: Před čím varovala budoucí soutěžící vítězka třetí řady Česko Slovenské SuperStar?

Sabina Křováková, vítězka třetí řady Česko Slovenské Superstar, v rozhovoru prozradila, co chystá pro své fanoušky. Pro budoucí účastníky pěvecké soutěže SuperStar má také jeden velmi důležitý vzkaz!