Jakub Pružínský
aktualizováno 08.10.

Jakub Pružinský rozjíždí kariéru a shání kapelu. Zveřejnil, jaké typy muzikantů hledá...

Kdekdo by si mohl myslet, že finalisté po skončení SuperStar upadnou v zapomnění. Ale opak je pravdou! Eliška Rusková nedávno pokřtila svůj první videoklip a kariéra Jakuba Pružinského se taktéž vyvíjí velice slibně. Co na sebe prozradil?

Richard Chovan - medailonek
10.05.

VIDEO: Richard ze SuperStar se vzpamatovává z útoku hackera. Následky si nese dál

Richard Chovan se ještě nestačil vzpamatovat z postupu do finálové TOP10 a už musel čelit nepříjemné skutečnosti. Minulý týden mu neznámý hacker odcizil instagramový účet. Útočník hacknul i Richardův e-mail a vše vyvrcholilo tím, že instagramová stránka, která se tvářila jako oficiální, změnila název na jméno Richardovy přítelkyně. Jak celá věc pokročila?

Richard Chovan
aktualizováno 04.05.

PROSÍ O POMOC! Nešťastný finalista SuperStar se stal obětí zločinu. Život má v troskách

Soutěžící SuperStar Richard Chovan je jedním z pětice kluků, kteří si v neděli vyzpívali postup do finálové TOP 10. Měl z postupu obrovskou radost, nyní ale přišlo tvrdé vystřízlivění.

Souboj coverů - 4. díl - Vojta Drahokoupil rozhovor po
19.04.

VOJTA D po výhře v Coca-Cola Souboji coverů: Co ho nejvíce mrzí?

Je mu teprve něco málo přes dvacet let, ale už se staví vedle hudebních hvězd. Ale jen těžko byste u něj hledali nějakou namyšlenost, hvězdné manýry či rozmazlenost. Nyní svůj talent ukazuje i v Coca-Cola Souboji coverů.

Souboj coverů - druhý duel - 1
aktualizováno 03.04.

Adriana Marie vs. Jan Nedvěd: V druhém díle Coca-Cola Souboje coverů zazní nejčastěji přezpívavaný song!

V následujících týdnech si osm mladých hvězd projde soutěží Coca-Cola Souboj coverů a podstoupí několik výzev. Výherce na konci čeká sladká odměna. Ve druhém kole se proti sobě postaví Adriana a Petr, postoupit však může jenom jeden! Kdo se vám líbí víc?

Helena Navrátilová - rozhovor po duelu
30.03.

První poražená v Coca-Cola Souboji coverů: Brečet rozhodně nebudu! vzkazuje. Co by si přála?

Prvního postupujícího nového hudebního projektu musela po dlouhém rozmýšlení a s těžkým srdcem vybrat Linda Finková. Bohužel pro youtuberku Helluš cesta končí hned v prvním kole. Hlavu si z toho však nedělá. Brečet v koutě rozhodně nebude! Co vzkazuje Marianě Prachařové?

Mariana Prachařová - rozhovor po duelu
aktualizováno 29.03.

Kdo je láskou vítězky prvního dílu Coca-Cola Souboje coverů? Mariana Prachařová přiznala, koho miluje!

Mariana Prachařová pochází z herecké rodiny, ona sama se ale dala na dráhu zpěvačky. Třiadvacetiletá studentka si uvědomila, že právě hudba ji naplňuje a chtěla by se jí v budoucnu věnovat. Jak se vypořádala s první velkou zkouškou začínajícího muzikanta?

Souboj coverů - první duel vyhrála Mariana
aktualizováno 29.03.

V prvním duelu Coca-Cola Souboje coverů zabodovala Mariana Prachařová. Kdo měl vyhrát podle vás? HLASUJTE!

V prvním díle soutěže Coca-Cola Souboj coverů se proti sobě postavila Mariana Prachařová a Helena Navrátilová, postoupit však mohla jenom jedna! Porotkyně Linda Finková nakonec pustila dál sympatickou blondýnku. Ale každý může mít jiný názor. Myslíte, že to měla vyhrát?

Souboj coverů - Mariana Prachařová
27.03.

Mariana Prachařová natvrdo: Jsem trémistka, ale nechci být srab! Teď má jedinečnou šanci ukázat se

V její rodině je hereckou múzou políbený snad každý. Máma Dana Batulková, táta David Prachař i bratr Jakub. I ona měla pocit, že by mohla být herečkou, ale zjistila, že je jí blíž muzika. Má na to být zpěvačkou? Posuďte sami!