Mariana Prachařová hvězdou pěvecké show Coca-Cola Souboj coverů! - 5
18.03.

Dokonalá změna image: Z Mariany Prachařové je sexy femme fatale! FOTO

Marianu Prachařovou mohou diváci televize Nova znát nejen jako dceru Dany Batulkové a herečku z Ulice, ale také jako účastnici Souboje coverů. Co dělá teď?

Mariana Prachařová - 4
18.03.

GALERIE: Mariana Prachařová

GALERIE: Mariana Prachařová

Mariana Prachařová
13.08.

FOTO: Mariana Prachařová podlehla aktuálnímu trendu. S novou image jí to neuvěřitelně sekne!

Neuplyne snad ani měsíc, aby krásná zpěvačka Mariana Prachařová nepřekvapila novým trendem. Ačkoli se pořád drží zkrátka, stále dokazuje, že i přesto umí kouzlit. Naposledy vyzkoušela růžovou barvu, a zařadila se tak po bok celebrit, které neodolaly žhavému pastelovému trendu!

Souboj coverů finalisté
aktualizováno 23.06.

VIDEO: Finalisté Souboje coverů PROŠLI PEKLEM. Připomeňte si jejich TOP MOMENTY

Tři soutěžící hudební reality show Coca-Coal Souboj coverů, kteří se probojovali až do finále, měli možnost natočit hudební videoklip na jehož základě se rozhodlo o celkovém vítězi. Tím se nakonec stala Mariana Prachařová. Připomeňte si cestu všech tří finalistů.

Mariana Prachařová
15.06.

ZKLAMANÁ Mariana Prachařová: Na Super finále ji nepřišly podpořit dvě nejdůležitější osoby

Vítězka hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů Mariana Prachařová si zazpívala v Super finále SuperStar. Dlouhou dobu uvažovala, jaký song si zvolit. Nakonec zvítězila píseň od zpěvačky Rihanny – Diamonds. Ač měla Mariana velkou trému, vystoupení na velkém podiu zvládla na výbornou. Podpořit svou dceru na přenos přišla maminka Dana Batulková. Další pro Marianu důležité osoby ovšem v neděli publiku nezasedly. Jak je to možné?

Dana Batulková na SuperStar
14.06.

VELKÝ STRACH Dany Batulkové: Bála se o dceru Marianu, naštěstí vše dobře dopadlo!

Marianu Prachařovou, která vystoupila v nedělním Super finále SuperStar 2018 coby vítězka Coca-Cola Souboje coverů, přišla na přímý přenos podpořit její maminka herečka Dana Batulková. Ta byla z jejího podání písně Diamonds od zpěvačky Rihanny opravdu nadšená. Marianina maminka prozradila, co ji nejvíce vystresovalo. A byly to pořádné nervy…

Milan Peroutka na SuperStar
14.06.

VIDEO: Žádost o ruku v přímém přenosu nedopadla! Milan Peroutka během ní udělal zásadní chybu

I když má Milan Peroutka před začátkem léta mnoho povinností, našel si chvilku a zavítal na poslední přímý přenos SuperStar 2018, kde zpívala i jeho dlouhodobá kamarádka Mariana Prachařová. Milan využil situace a jedné z přítomných dívek daroval prsten! Na jeden detail ale zapomněl...

Maiana s Kate na SuperStar
06.06.

Bizarní odhalení Marka Zemana:´Mariana Prachařová smaží!´ Nepochopíte, co přinesla na nedělní finále SuperStar

Zpěváky nedělního přímého přenosu SuperStar přišly podpořit také dvě dívky z hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů Kate Rezková a Mariana Prachařová. Protože přenos trvá několik hodin a diváci se navíc musí dostavit s velkým předstihem, Mariana si s sebou na 4. finále něco usmažila... A nepodělila se s nikým!

Kate Rezková
aktualizováno 30.05.

S novým klipem Kate Rezkové pomáhala i vítězka Souboje coverů! Odjely spolu na úžasné místo u moře. VIDEO

Kate Rezková z hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů žije už několik týdnů v kufru. Od počátku měsíce totiž cestuje po Evropě. Současně slaví další úspěch ve své hudební kariéře. Světlo světa nyní spatřil její nový klip k písni Jediná! Jak probíhalo natáčení?

Mariana Prachařová při živém rozhovoru na TV Nova - 3
28.05.

Slyšeli to Prachař a Batulková? Mariana prozradila, co zdědila po rodičích. VIDEO

Vítězka Coca-Cola souboje coverů Mariana Prachařová odpovíddala v živém rozhovoru divákům TV Nova. Jak si cenní svého prvního velkého vítězství a jak to má s trémou?

Mariana Prachařová reportáž
aktualizováno 27.05.

Mariana Prachařová přiznává: Jak to má s protekcí? Dívka ze známé herecké rodiny šla s pravdou ven

Čtyřiadvacetiletá Mariana Prachařová pochází z herecké rodiny. Její rodiče ovšem nikdy nechtěli, aby se hraní věnovala, natož ho studovala. O své budoucnosti má Mariana celkem jasno. Na co se aktuálně nejvíce soustřeďuje?

Klipy Souboj coverů - anketa
aktualizováno 27.05.

Psychologická hra, tanec pod vodou i cirkusové kejkle! Který klip ze Souboje coverů je nejlepší podle vás? HLASUJTE!

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy, které finalisté Gábina, Mariana a Vojta nazpívali a natočili společně se známými režiséry. Který z klipů se vám líbí nejvíce?