VIDEO: Jaký byl nejvtipnější zážitek Moniky Bagárové s fanouškem?
03.03.

Nejvtipnější zážitek Moniky Bagárové s fanouškem? Je pořádně nechutný! VIDEO

Zpěvačka Monika Bagárová, která nedávno nazpívala nový duet s Markétou Konvičkou, se rozpovídala o nejvtipnějším zážitku, který zažila s fanoušky. Kdo se stal pro Moniku nezapomenutelným a proč?

EXKLUZIVNĚ: Bagárová má vybrané svatební šaty a Konvičková se bude vdávat na dovolené!
02.03.

Bagárová promluvila o svatbě: O ruku ji nikdo nepožádal, ale už má vybrané šaty

Zpěvačka Monika Bagárová prozradila, že už má vybrané svatební šaty! A to i přesto, že o ruku ji přítel ještě nepožádal. Má jasno i v dalších věcech kolem svatby. Jaké detaily prozradila?

LIVESTREAM: Monika Bagárová a Markéta Konvičková odpovídaly živě! VIDEO
aktualizováno 01.03.

VIDEO: Monika Bagárová a Markéta Konvičková odpovídaly na dotazy diváků

Monika Bagárová s Markétou Konvičkou nazpívaly první společný duet. Co za tímto nápadem stálo a jak realizace probíhala? To vše a mnohé další prozradily nadané zpěvačky v livestreamu.

Livestream - 1. finále
aktualizováno 18.06.

DIVOČINA v zákulisí SuperStar: Žádost o ruku i interview se zadní částí těla. Který moment byl TOP?

Zákulisím SuperStar diváky týden co týden provázel Marek Zeman. Během reklamních pauz bylo možné na internetu sledovat, co všechno se děje v ateliéru v Praze na Barrandově – na velkém pódiu i v hledišti. Některé momenty byly pořádně divoké. Který z nich vás nejvíce pobavil?

Zorka Hejdová na SuperStar
17.06.

SKRYTÁ KAMERA v autě Zorky Hejdové? Prozradila, co zábavného během jízdy dělá! VIDEO

Moderátorka Zorka Hejdová dorazila na Super finále SuperStar 2018 povzbudit trojici zpěvaček, které bojovaly o titul. Usedla mezi diváky a fandila, seč jí síly stačily. Sama jeden z ročníků SuperStar po boku slovenského kolegy Romana Juraška moderovala. Tenkrát ovšem ještě nebyla vdaná a její příjmení bylo Kepková. Jak prozradila v rozhovoru, Zorka má k hudbě daleko blíž, než si myslíte…

Livestream finalisté
15.06.

ŽIVOT PO SUPERSTAR: Rodina, koncerty i pobyt mezi srnami! Finalisté mají napilno

Na Super finále dorazila kompletní TOP 10, která si hned v úvodu střihla „hymnu“ Příběh nekončí. Následně se všichni odebrali do publika, kde s napětím sledovali vývoj večera. Během přestávky se finalisté rozpovídali o tom, jak prožívali své vyřazení ze soutěže. Na některé čekala práce, na jiné divoké oslavy. Kuriózní odpovědi se moderátor dočkal od Dominika. Co má jeho tvrzení znamenat?

SuperStar superfinalistky
aktualizováno 12.06.

SUPERFINALISTKA ŠOKUJE: Zpívá jako bohyně a přitom nikdy nebyla na hodině zpěvu

To, že superfinalistky SuperStar umí zpívat, se předpokládá. Ale některé z nich ještě nikdy nenavštívily hlasového kouče! Jak jsou na tom Tereza Mašková, Eliška Rusková a Karmen Pál-Baláž? Každá z nich se k hudbě dostala vlastním způsobem. Jak na sobě tyto tři krásky pracují?

SuperStar livestream Superfinále
11.06.

ZÁZNAM ZE ZÁKULISÍ SUPER FINÁLE SUPERSTAR 2018: Exkluzivní záběry a rozhovory s hvězdnými hosty

I během posledního přímého přenosu SuperStar 2018 jste v TV mohli sledovat živý livestream ze zákulisí, který probíhal během reklamních bloků v televizi, a to exkluzivně na webových stránkách SuperStar2018.cz a na facebooku SuperStar. Jinak tomu nebylo ani v Super finále. Zákulisím diváky i tentokrát provedl sympaťák Marek Zeman a vyzpovídal hvězdné hosty i trojici superfinalistek. Na celý jeho záznam se můžete podívat ve videu.

Livestream po Superfinále SuperStar holky
aktualizováno 12.06.

VĚŠTEC KÁJA! Před vyhlášením výsledků volal Tereze Maškové sám Karel Gott. Prozradila, co jí řekl

SuperStar 2018 má od nedělního večera svou vítězku. Stala se jí talentovaná Tereza Mašková, která od diváků získala největší počet SMS hlasů. Společně se stříbrnou Eliškou Ruskovou a bronzovou Karmen-Pál Baláž byly hosty dopoledního livestreamu.

Livestream po Superfinále SuperStar - 2
aktualizováno 11.06.

Vítězka SuperStar Tereza Mašková a poražené superfinalistky odpovídaly živě

SuperStar 2018 má svou vítězku. Stala se jí nepřehlédnutelná zpěvačka Tereza Mašková. Ale výraznou stopu zanechaly také poražené superfinalistky Eliška Rusková a Karmen Pál-Baláž. Dívky byly od 9 hodin hosty živého rozhovoru na stránkách SuperStar 2018 a na Facebooku.

Ben se vrhl fanynce k nohám
06.06.

KOUSEK HODNÝ MISTRA: Ben lehl fanynce k nohám a zúročil své taneční schopnosti

Ben Cristovao by se pro fanoušky rozdal. O reklamních pauzách v SuperStar rozdává autogramy a to, co předvedl během nedělního 4. finále SuperStar, je opravdová oběť fanouškům. Nejmladší a nyní možná i nejohebnější porotce neváhal ani vteřinu a pro fotku obětavě skočil fanynce k nohám.

SuperStar o Knechtové
aktualizováno 05.06.

Vyřazení finalisté SuperStar hodnotili pěvecké vystoupení Kataríny Knechtové: Dali jí pořádnou čočku!

Katarína Knechtová vystoupila ve 4. finále SuperStar jako hvězdný host a představila svůj nový song Svety. Z porotcovského křesla se tak přenesla na pódium, kde se podle vlastních slov cítí bezpečněji než za porotcovským pultem. Její pěvecké vystoupení zhodnotili vyřazení finalisté Jakub Pružinský a Petr Borkovec. A kritikou hoši zrovna nešetřili!