SuperStar: Tereza Mašková
aktualizováno 20.06.

ÚŽASNÝ ZPĚV. Tereza Mašková předvedla nejlepší výkon ještě před Superstar. Poslechněte si sami

Růžové vlasy, neobyčejný styl a hlas bohyně. To vše vystihuje vítězku letošní Superstar 2018 Terezu Maškovou. A má za sebou více, než si kdo myslel. Možná její nejlépe zazpívanou písničku jste mohli slyšet už před třemi lety.

SuperStar 2018 je u konce shrnutí
17.06.

SUPERSTAR 2018: Nejen skvělé pěvecké výkony, ale také pomoc potřebným! Připomeňte si nejsilnější momenty

Holky to v SuperStar 2018 klukům pořádně nandaly! O titul nejlepší zpěvačky a výhru ve výši dvou milionů korun totiž bojovaly tři zpěvačky – Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková. Co všechno letošní ročník přinesl?

SuperStar 2018 Tereza Mašková pár hodin po vyhlášení
16.06.

Upřímná zpověď Terezy Maškové po vítězství v SuperStar 2018: Štěstí, ale také kritika

Jen pár minut před půlnocí v neděli 10. června usedla na pomyslný trůn nová vítězka SuperStar. Že to bude žena, už bylo předem jasné. O titul se superfinálový večer utkaly Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková. Jak vítězka Tereza celý večer i následných několik hodin po vyhlášení prožívala?

Image by Avon: Karmen Pál-Baláž
15.06.

Image by Avon: Tajemství proměny bronzové Karmen. Proč jí to ve finálových kolech SuperStar tak slušelo?

Karmen Pál-Baláž se ve finálových kolech SuperStar vyprofilovala jako pořádná rockerka. Před soutěží nebyla okatá Slovenka vůbec zvyklá se malovat, na vystoupení jí ale vizážisté většinou dělali výrazné líčení. Jak se cítí namalovaná a jaký je nyní její vztah ke šminkám, prozradila v zákulisí herečce Sabině Rojkové.

Tereza Mašková
13.06.

HOŘKÁ SLOVA ZKLAMÁNÍ: Píseň, kterou zbožňuje, vítězka SuperStar pokazila!

Tereza Mašková si poslední večer SuperStar pořádně užila. Se svým výkonem ovšem nebyla vůbec spokojená a místo nadšení byla ze svého vystoupení pořádně zklamaná. Přesto diváky výkony oslnila natolik, že ji svými SMS hlasy zvolili SuperStar 2018. Součástí titulu Superstar je i finanční odměna. Letošní rok to byly celé dva miliony korun. Jak s nimi Tereza plánuje naložit?

Image by Avon: Tereza Mašková
13.06.

Image by Avon: Vítězka SuperStar promluvila o svých plánech. MODRÉ VLASY!

Vítězku SuperStar 2018 Terezu Maškovou vyzpovídala v zákulisí herečka Sabina Rojková. Sympatická Tereza prozradila, v jakém looku, o který se postaral vizážista Pavel Bauer, se v soutěži cítila nejlépe. Kromě toho také řekla, jestli plánuje v dohledné době nějakou zásadní změnu. Přesedlá Tereza z růžové na modrou?

Vyhlášení vítěze Eliška a Tereza
11.06.

ŠOKUJÍCÍ REAKCE: Podívejte se, co udělala Eliška Rusková, když se dozvěděla, že nevyhrála

Velké Super finále SuperStar je za námi. Děvčata to chlapcům v letošním ročníku pořádně nandala a po Emmě Drobné usedla na pomyslný trůn Tereza Mašková. Ještě před závěrečným kolem Leoš Mareš a Jasmina Alagič ohlásili, že Karmen Pál-Baláž si svůj třetí song večera, který byl navíc v její mateřštině, nezazpívá. Nakonec se tedy při vyhlášení rozhodovalo mezi Eliškou Ruskovou a Terezou Maškovou. Na velmi upřímnou Eliščinu reakci těsně po vyhlášení vítězky SuperStar 2018 se podívejte ve videu…

Tereza Mašková cesta soutěží
11.06.

DOJEMNÉ VIDEO: Od prvních castingů až k vítězství! Podívejte se, jak růžovka Tereza Mašková prolétla soutěží

O tom, že si Tereza Mašková vítězství v SuperStar 2018 právem zasloužila, není pochyb. V každém kole diváky překvapovala a od 1. semifinále, kdy dostala ze všech deseti dívek nejvíce SMS hlasů a přímo do finále ji katapultovali diváci, brilantně zpívala jednu pecku za druhou. Byl to například song Billie Jean od Michaela Jacksona, se kterým zaválela první finálový večer, pak následovaly pecky jako Chandelier od Sii, Uptown funk od Bruna Marse, Vyznanie od Mariky Gombitové až po Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarové. Připomeňte si Terezinu cestu soutěží v následujícím videu!

Livestream po Superfinále SuperStar holky
aktualizováno 12.06.

VĚŠTEC KÁJA! Před vyhlášením výsledků volal Tereze Maškové sám Karel Gott. Prozradila, co jí řekl

SuperStar 2018 má od nedělního večera svou vítězku. Stala se jí talentovaná Tereza Mašková, která od diváků získala největší počet SMS hlasů. Společně se stříbrnou Eliškou Ruskovou a bronzovou Karmen-Pál Baláž byly hosty dopoledního livestreamu.

Vítězka SuperStar 2018
aktualizováno 11.06.

PROZRAZENO: Jaká byla první slova čerstvé vítězky SuperStar 2018 Terezy Maškové? Podívejte se na video!

Favorité to v talentových soutěžích nemají vůbec snadné a jejich cesta v soutěži nemusí vždy končit vítězstvím. Tereza Mašková ovšem dokázala i ve velkém Super finále potvrdit svoji pozici, i když to díky skvělým výkonům Elišky Ruskové a Karmen Pál-Baláž neměla vůbec jednoduché. Na konci večera Tereza z úst moderátorky Jasminy Alagič uslyšela své jméno a ve vteřině se na ni snesla záplava zlatých konfet. Na pomyslném trůnu nahradila Emmu Drobnou, vítězku SuperStar 2015, která talentované zpěvačce předala šek v hodnotě dvou milionů korun.

Livestream po Superfinále SuperStar - 2
aktualizováno 11.06.

Vítězka SuperStar Tereza Mašková a poražené superfinalistky odpovídaly živě

SuperStar 2018 má svou vítězku. Stala se jí nepřehlédnutelná zpěvačka Tereza Mašková. Ale výraznou stopu zanechaly také poražené superfinalistky Eliška Rusková a Karmen Pál-Baláž. Dívky byly od 9 hodin hosty živého rozhovoru na stránkách SuperStar 2018 a na Facebooku.

Tereza Mašková: Jednoho dne se vrátíš
aktualizováno 11.06.

ZROZENÍ HVĚZDY: Česko a Slovensko mají novou SuperStar 2018! Emma Drobná má dokonalou nástupkyni

Velké Super finále SuperStar je za námi. Děvčata to chlapcům v letošním ročníku pořádně nandala. O pomyslný trůn se mezi sebou utkaly Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková. Která z dam ve vyrovnaném souboji nakonec zvítězila? Připomeňte si její nejsilnější momenty.