Jasmina Alagič a Rytmus - 1
aktualizováno 24.08.

HVĚZDY SUPERSTAR udělaly životní kauf: Dostaly nabídku, která se nikdy neodmítá!

Talent, nebo jen dobrý marketing? Hvězda moderátorky s bosenskými kořeny vystřelila do závratných výšek neuvěřitelnou rychlostí. Jasmina Alagič získala pracovní nabídku, která se ani v Čechách jen tak neodmítá! Jejím kolegou bude další ex-SuperStarista Miro Šmajda.

SuperStar moderátorské dvojice
13.07.

Která moderátorská dvojice SuperStar byla nejvíce sehraná? Dejte jí hlas v anketě!

Psal se rok 2004, když se v Česku vůbec poprvé hledala SuperStar. Během krátké chvilky se show stala hotovým fenoménem a ze soutěžících se doslova „přes noc“ staly hvězdy, na které před hotelem čekaly zástupy fanynek a fanoušků. V moderování této pěvecké soutěže se vystřídalo několik dvojic. Které z nich to na pódiu nejvíce ladilo?

Livestream - 1. finále
aktualizováno 18.06.

DIVOČINA v zákulisí SuperStar: Žádost o ruku i interview se zadní částí těla. Který moment byl TOP?

Zákulisím SuperStar diváky týden co týden provázel Marek Zeman. Během reklamních pauz bylo možné na internetu sledovat, co všechno se děje v ateliéru v Praze na Barrandově – na velkém pódiu i v hledišti. Některé momenty byly pořádně divoké. Který z nich vás nejvíce pobavil?

SuperStar 2018: Smutný Leoš Mareš
12.06.

LEOŠ MAREŠ V SLZÁCH: Dvě chvíle ho dostaly natolik, že je málem neustál

Moderátor Leoš Mareš do rozjetého vlaku jménem SuperStar 2018 naskočil až od přímých přenosů. Musel se rychle aklimatizovat a seznámit s jednotlivými soutěžícími. Jako zkušený moderátor si s tím hravě poradil a bez problému se i sehrál s kolegyní Jasminou Alagič. Během nedělního Super finále ho však doběhly emoce, hned dvakrát se rozbrečel! Co ho tak dostalo?

Vyhlášení vítěze Eliška a Tereza
11.06.

ŠOKUJÍCÍ REAKCE: Podívejte se, co udělala Eliška Rusková, když se dozvěděla, že nevyhrála

Velké Super finále SuperStar je za námi. Děvčata to chlapcům v letošním ročníku pořádně nandala a po Emmě Drobné usedla na pomyslný trůn Tereza Mašková. Ještě před závěrečným kolem Leoš Mareš a Jasmina Alagič ohlásili, že Karmen Pál-Baláž si svůj třetí song večera, který byl navíc v její mateřštině, nezazpívá. Nakonec se tedy při vyhlášení rozhodovalo mezi Eliškou Ruskovou a Terezou Maškovou. Na velmi upřímnou Eliščinu reakci těsně po vyhlášení vítězky SuperStar 2018 se podívejte ve videu…

Tereza Mašková: Jednoho dne se vrátíš
aktualizováno 11.06.

ZROZENÍ HVĚZDY: Česko a Slovensko mají novou SuperStar 2018! Emma Drobná má dokonalou nástupkyni

Velké Super finále SuperStar je za námi. Děvčata to chlapcům v letošním ročníku pořádně nandala. O pomyslný trůn se mezi sebou utkaly Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková. Která z dam ve vyrovnaném souboji nakonec zvítězila? Připomeňte si její nejsilnější momenty.

TOP 5 SuperStar černobílá
aktualizováno 04.06.

SUPER FINÁLOVÁ 3 JE KOMPLETNÍ: Kteří soutěžící se do ní neprobojovali?

Na konci čtvrtého finálového večera pěvecké soutěže SuperStar vzešla TOP 3, dva zpěváci tak museli z kola ven. Pro koho cesta skončila před bránou Super finále? Zjistěte a zároveň si připomeňte jejich nejsilnější momenty.

Jasmina Alagič - 1
aktualizováno 30.05.

Jasmina Alagič o nedělním přenosu SuperStar: ´Je to velký průser!´ Nezvládá něco, co by jako moderátorka měla

O moderátorce SuperStar Jasmině Alagič se v poslední době mluví hlavně jako o nové partnerce rappera Rytmuse. Jasmina po 3. finále SuperStar prozradila, že na sebe během přímého přenosu zjistila jednu věc, kterou považuje za velký průšvih...

TOP 6 SuperStar černobílá
aktualizováno 28.05.

ZVRAT V SUPERSTAR: Porota vytáhla divokou kartu a vypadla jediná zpěvačka. Jaké byly její nejsilnější momenty?

Během třetího finálového večera pěvecké soutěže SuperStar zazněly české a slovenské hity. Soutěž bohužel na konci večera opustil další finalista. Komu se velké pódium stalo osudným tentokrát? Pojďte si připomenout jeho nejsilnější momenty v soutěži.

SuperStar vypadlí 2. finále
21.05.

Dojemné loučení Adély a Bryana: Podívejte se na jejich nejlepší vystoupení v SuperStar!

Během druhého finálového večera SuperStar, v kterém soutěžící věnovali písně svým blízkým, skončili další dva mladí zpěváci. Napodruhé se velké podium stalo osudným Adéle a Bryanovi. Pojďte si připomenout jejich nejsilnější momenty v soutěži.

TOP 8 SuperStar černobílá
aktualizováno 21.05.

TOP 8 JE MINULOSTÍ: SuperStar opustili další dva soutěžící. Ve finále končí i jeden z favoritů

Během druhého finálového večera pěvecké soutěže SuperStar skončili další dva mladí zpěváci. Komu se velké pódium stalo napodruhé osudným? Pojďte si připomenout jejich nejsilnější momenty v soutěži.

TOP 10 SuperStar černobílá
aktualizováno 16.05.

TOP 10 JE MINULOSTÍ: Kteří dva soutežící opustili SuperStar jako první? Tady jsou výsledky

První finále SuperStar je za námi. Dál ovšem může postoupit jen osm soutěžících. Komu se velké podium stalo osudným? Pojďte si připomenout jejich nejsilnější momenty v soutěži.