petr borkovec
aktualizováno 16.08.

EXKLUZIVNĚ: Petr Borkovec ze SuperStar představil svoji novou píseň

Finalista Superstar 2018 Petr Borkovec chystá pořádnou nálož novinek! Na co všechno se fanoušci mohou těšit?

Fešáci SuperStar
aktualizováno 15.07.

Který fešák z Česko Slovenské SuperStar zlomil vaše srdce? Přiznejte se a dejte mu hlas

Psal se rok 2009 a na televizní obrazovky vstoupila Česko Slovenská SuperStar. Pro větší diváckou atraktivitu došlo ke sloučení populární pěvecké soutěže ve dvou zemích, a to tedy naší a našich bratrů. Počet přihlášených tak rázem vzrostl, stejně jako prožitky. Kromě talentů se vynořili i noví lamači dívčích srdcí. Který z nich získal to vaše?

SuperStar 2018 TOP 10 anketa
aktualizováno 04.07.

OPRÁŠENO Z ARCHIVU: Takhle zpívali finalisté SuperStar 2018 na castinzích. Ušli velký kus cesty!

Vzpomenete si ještě jak vypadali a co zpívali finalisté SuperStar 2018 na castingu? Připomeňte si, jaké byly jejich výkony na začátku soutěže!

Livestream - 1. finále
aktualizováno 18.06.

DIVOČINA v zákulisí SuperStar: Žádost o ruku i interview se zadní částí těla. Který moment byl TOP?

Zákulisím SuperStar diváky týden co týden provázel Marek Zeman. Během reklamních pauz bylo možné na internetu sledovat, co všechno se děje v ateliéru v Praze na Barrandově – na velkém pódiu i v hledišti. Některé momenty byly pořádně divoké. Který z nich vás nejvíce pobavil?

Petr Borkovec Super finále
14.06.

VIDEO: Nadšený Petr Borkovec v zákulisí. Při SuperStar se mu splnil sen. Je z něj voayer!

Petr Borkovec ze SuperStar vypadl těsně před branami Super finále. Prohlásil ale, že je rád, protože se mu díky tomu mohl splnit jeho sen! Co si vyřazený finalista přál ze všeho nejvíce?

SuperStar kvíz 3.
aktualizováno 12.06.

NEŠŤASTNÍK Bryan Gandola: Podívejte se, jak Filipínec pokazil hymnu SuperStar

Ke každému ročníku SuperStar patří od roku 2009 její „hymna“ tedy oficiální píseň, kterou vždy zpívají finalisté. Tu nejslavnější napsal porotce Pavol Habera a letos opět zazněla z úst finálové TOP 10. Příběh přece nekončí!

TOP10 SuperStar s logem
10.06.

ANKETA: Který z finalistů SuperStar se od castingu nejvíce změnil? HLASUJTE!

SuperStar 2018 se blíží do cíle a v neděli se mezi sebou o vítězství a výhru v soutěži utkají Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž a Eliška Rusková. Který ze soutěžících se od castingu nejvíce změnil?

Petr Borkovec - 1
aktualizováno 05.06.

VŠIMLI JSTE SI? Petr Borkovec přiznal, že při posledním vystoupení v SuperStar udělal velkou chybu! VIDEO

Petr Borkovec, který během třetího finále SuperStar zpíval píseň Dotkni se ohně od kapely Lucie, i 4. finálový večer SuperStar vsadil na český hit. Tentokrát šlo o song Janka Ledeckého z roku 1994 s názvem Proklínám. Petr od poroty nesklidil taková slova chvály, jaká pravděpodobně čekal. Možná to bylo i tím, že v písni spletl text! Všimli jste si toho také?

SuperStar o Knechtové
aktualizováno 05.06.

Vyřazení finalisté SuperStar hodnotili pěvecké vystoupení Kataríny Knechtové: Dali jí pořádnou čočku!

Katarína Knechtová vystoupila ve 4. finále SuperStar jako hvězdný host a představila svůj nový song Svety. Z porotcovského křesla se tak přenesla na pódium, kde se podle vlastních slov cítí bezpečněji než za porotcovským pultem. Její pěvecké vystoupení zhodnotili vyřazení finalisté Jakub Pružinský a Petr Borkovec. A kritikou hoši zrovna nešetřili!

SuperStar 2018 – livestream
04.06.

CELÝ LIVETSREAM: Nejsou to žádná neviňátka. Oba vyřazení finalisté si podali přihlášku do SuperStar pod vlivem alkoholu!

Čtvrtý finálový večer vypadli z pěvecké soutěže SuperStar hned dva finalisté. Jakub s Petrem skočili těsně pod stupni vítězů a neprobojovali se do finálové TOP 3, kterou poprvé v historii soutěže ovládla pouze děvčata. Jak se ukázalo v rozhovoru, kluci toho mají opravdu hodně společného...

Petr Borkovec zadek
04.06.

EXCELENTNÍ PODÍVANÁ: Co prozradil zadek Petra Borkovce? Finalistky se nestačily divit!

Petr Borkovec byl o přestávce během přímého přenosu 4. finálového kola SuperStar rád, že po něm alespoň krátkou chvíli nikdo nechtěl rozhovor, nebo nemusel utíkat do kostymérny, aby se převlékl. Mohl tak v poklidu sledoval dění ve studiu a užívat si jedinečné atmosféry. Jako by tušil, že je to naposledy, co na podiu vystupuje jako soutěžící... Když k němu během livestreamu, který je v reklamních pauzách vysílán naživo, přišel moderátor Marek Zeman, Petr situaci vyřešil opravdu kulantním způsobem!

Petr Borkovec - vypadnutí
aktualizováno 05.06.

Petr Borkovec po vyřazení šokuje: Elišce vítězství v SuperStar nepřeje! VIDEO

Minulý týden vrátila Petra Borkovce do soutěže divoká karta porotců SuperStar. Ti se jednoznačně shodli, že si Petr „záchranu“ zaslouží a příště ze sebe vydá maximum. I když se Petr ve 4. finále SuperStar snažil, diváci poslali dál trojici dívek. Co Petra po vyřazení čeká a jakým směrem se bude ubírat jeho hudební kariéra? A proč nepřeje vítězství mladičké Elišce?