Dominik Gerda
23.06.

VÝPOVĚĎ V PRÁCI! Dominik Gerda má po SuperStar starosti a řeší svou budoucnost

O tom, že bez práce nejsou koláče, ví i finalista Dominik Gerda. Ten si kvůli účasti v SuperStar 2018 byl v práci nucen vzít neplacené volno. Poté, co soutěž první finálový večer opustil, udělal ve svém životě velkou změnu a místo prodeje hrnců, už na ně nyní bude tak maximálně hrát. Jak výpověď proběhla a co bude nyní dělat, popsal Dominik v rozhovoru.

Dominik Gerda
20.06.

Předpověděl svůj konec, stejně jako další klíčové momenty. Dominik věštící kouli nepotřebuje

Dominik Gerda opustil soutěž hned první finálový večer, stejně jako jeho slovenský kolega Richard Chovan. Dominik si tenkrát své vypadnutí předpověděl a celý večer tušil, že je pro něho první setkání s velkým podiem zároveň posledním v SuperStar 2018. Po skončení soutěže se Dominik přiznal k dalším svým předtuchám, které se naplnily…

Jakub a mikrofon
aktualizováno 16.06.

VIDEO: Kuba Pružinský a jeho zásadní změna kariéry! Co bude dělat místo zpěvu? Je v tom dost dobrý

Finalisté Jakub Pružinský s Dominikem Gerdou nesměli na posledním přímém přenosu SuperStar 2018 chybět. Nejprve to vypadalo na naprosto obyčejný zákulisní rozhovor. Poté, co se Jakub chopil mikrofonu, se ale začaly dít opravdu velké věci...

SuperStar kvíz 3.
aktualizováno 12.06.

NEŠŤASTNÍK Bryan Gandola: Podívejte se, jak Filipínec pokazil hymnu SuperStar

Ke každému ročníku SuperStar patří od roku 2009 její „hymna“ tedy oficiální píseň, kterou vždy zpívají finalisté. Tu nejslavnější napsal porotce Pavol Habera a letos opět zazněla z úst finálové TOP 10. Příběh přece nekončí!

TOP10 SuperStar s logem
10.06.

ANKETA: Který z finalistů SuperStar se od castingu nejvíce změnil? HLASUJTE!

SuperStar 2018 se blíží do cíle a v neděli se mezi sebou o vítězství a výhru v soutěži utkají Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž a Eliška Rusková. Který ze soutěžících se od castingu nejvíce změnil?

TOP 8 SuperStar
aktualizováno 17.05.

ODTAJNĚNO: Jaké songy vaši favorité zazpívají v 2. finále SuperStar? Tyhle pecky vás dostanou!

V nedělním přímém přenosu druhého finálového večera SuperStar zazpívá 8 zpěváků největší světové hity pro své blízké. Kromě Adele a Tiny Turner zazní dalších šest pecek. Které to budou?

Dominik Gerda
14.05.

VIDEO. Dojemné loučení unaveného Dominika. Prozradil, komu v SuperStar teď usilovně drží palce

První finálový večer se stal osudným Dominiku Gerdovi. Stejně jako pro Richarda Chovana pro něj cesta za snem stát se SuperStar definitivně skončila. Jak mladý Slovák hodnotí celý večer a komu nyní přeje vítězství?

TOP 10 SuperStar černobílá
aktualizováno 16.05.

TOP 10 JE MINULOSTÍ: Kteří dva soutežící opustili SuperStar jako první? Tady jsou výsledky

První finále SuperStar je za námi. Dál ovšem může postoupit jen osm soutěžících. Komu se velké podium stalo osudným? Pojďte si připomenout jejich nejsilnější momenty v soutěži.

SuperStar - jednotlivá vystoupení - 1. finále
aktualizováno 14.05.

PRVNÍ FINÁLE SUPERSTAR: Podívejte se na jednotlivá vystoupení!

Nestihli jste jednotlivá vystoupení prvního finálového večera SuperStar? Chtěli byste se ještě jednou podívat na ty nejzajímavější momenty? Nezoufejte. Vše podstatné si můžete přehrát zde.

TOP10 SuperStar s logem
13.05.

VELKÁ ANKETA SUPERSTAR: Kdo z TOP 10 je podle vás nejsympatičtější? Hlasujte!

Diváci SuperStar se už v neděli 13. 5. mohou těšit na celou finálovou TOP 10. Ta se představí na velkém pódiu, které se stavělo celých 29 dní! Který soutěžící je vám nejvíce sympatický?

SuperStar reportaz TV
12.05.

TOP REAKCE: Finalisté prožívali své nejkrásnější chvíle v životě

Pěvecká soutěž SuperStar zná jména všech deseti finalistů. Ti se divákům představí už v neděli. Podívejte se, jak prožívali svůj postup.

Dominik Gerda - rozhovor
11.05.

LIDÉ CHTĚJÍ VIDĚT VEJCE! Finalista SuperStar Dominik Gerda odhalil před kamerou své tajemství

Sympatický Slovák postoupil ze semifinále díky skvělé interpretaci písně Jamese Blunta. Dominik je pověstný svými nevšedními modely a během SuperStar ho diváci mohli vidět například v rybářském klobouku, který mu jeho babička pořádně zkritizovala. Tentokrát ukázal ještě o něco víc.