Eliška Rusková
aktualizováno 24.02.

RAZANTNÍ ZMĚNA IMAGE: Stříbrnou SuperStar Elišku Ruskovou nepoznáte. Pořádně dospěla!

Vítězství v SuperStar Elišce uniklo jen o kousek. Mladá zpěvačka nezahálí a naplno rozjíždí svou kariéru. Nebojí se netradičního spojení s různými interprety a prošla razantní změnou!

Eliška Rusková: Demi Lovato – Skyscaper
aktualizováno 25.01.

Stříbrná SuperStar Eliška Rusková vydala další singl: Odrovná vás dokonalým zpěvem i klipem! VIDEO

Eliška Rusková to v nejnovější SuperStar dotáhla až do TOP 3, kde obsadila druhou, stříbrnou příčku. Po soutěži se nevzdává a stále si jde za svým, má napilno a hudbě se snaží dál věnovat!

Jakub Pružínský
aktualizováno 08.10.

Jakub Pružinský rozjíždí kariéru a shání kapelu. Zveřejnil, jaké typy muzikantů hledá...

Kdekdo by si mohl myslet, že finalisté po skončení SuperStar upadnou v zapomnění. Ale opak je pravdou! Eliška Rusková nedávno pokřtila svůj první videoklip a kariéra Jakuba Pružinského se taktéž vyvíjí velice slibně. Co na sebe prozradil?

Tomáš Karlík a Eliška Rusková
aktualizováno 01.08.

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Eliška Rusková a Tomáš Karlík vydávají společný singl. Bude to pecka

Poslední ročník SuperStar už je za námi, a tak je logické, že se cesty soutěžících rozdělily. Jenže čas, který všichni strávili společně, se nedá vzít jen tak zpět. A proto se dva účastníci rozhodli spojit své síly a vydat samostatný singl. Tomáš Karlík a Eliška Rusková nazpívali pořádnou pecku, kterou uslyšíte už 3. srpna 2018.

Společný song Tomáše Karlíka a Elišky Ruskové: Nedej se
aktualizováno 03.08.

POSLECHNĚTE SI NOVÝ SINGL Elišky Ruskové a Tomáše Karlíka ze SuperStar! Bude tohle české Despacito?

Eliška Rusková to v letošní SuperStar dotáhla až do TOP 3, kde obsadila s těsným počtem diváckých hlasů druhé místo. Po soutěži se nevzdává a stále si jde za svým, má napilno a hudbě se dál věnuje s plnou vervou. A nutno podotknout, že se jí daří. Společně s Tomášem Karlíkem vydala nový singl. Je to pořádná pecka! Tak si ho poslechněte.

Eliška Rusková
22.06.

VIDEO: Přišla, zazářila, zvítězila. Takhle neskutečně zpívala Eliška Rusková ve 12 letech!

Eliška Rusková byla jednou z nejmladších soutěžících, která se v SuperStar 2018 objevila. Že v ní dřímá velký talent, ukázala už na castingu, kde se blýskla písní Chandelier od kanadské zpěvačky Sii. Eliška ale soutěže vyhrávala už daleko před SuperStar a k vítězství jí pomohl i tento hit...

Lásko má, já stůňu
aktualizováno 21.06.

Vondráčková, Rusková, nebo Gunčíková. Kdo zazpíval Lásko má, já stůňu nejlépe? HLASUJTE!

Jedna z nejkrásnějších melodií Lásko má, já stůňu vzešla z pera Karla Svobody v roce 1973. Nesmrtelnou se stala poté, co zazněla ve filmovém muzikálu Noc na Karlštejně. Dodnes je píseň oblíbená a často zpívaná. Hlasujte, čí verze se vám líbí nejvíc?

Superfinalistky SuperStar zpívají
19.06.

Bojovaly proti sobě, po SuperStar si ale spolu zazpívaly! Tereze, Karmen a Elišce to spolu teda ladí

Tereza Mašková, Eliška Rusková a Karmen Pál-Baláž spolu v pěvecké soutěži strávily mnoho času a dotáhly to až do TOP 3. Přesto si talentované dámy společně zazpívaly až po skončení SuperStar. Jakou píseň děvčata zvolila? Jako triu by jim to rozhodně slušelo!

Superfianlistky a porotci
aktualizováno 18.06.

Karmen hodnotí vystoupení Bena Cristovaa během SuperStar: Líbilo se mi to, ale... VIDEO

Převážnou část SuperStar o postupu jednotlivých soutěžících rozhodovala porota. Výjimkou byla finálová kola, kde byl hlas čtyř sudí pouze poradní a veškeré břímě bylo na divácích a jejich SMS hlasech. Jak Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková hodnotí vystoupení porotců během finálových kol?

TOP MOMENTY SuperStar 2018
aktualizováno 14.06.

TOP MOMENTY SUPESTAR 2018: Emoce, vtip i zrození velkého hitu! Co vás dostalo nejvíce? HLASUJTE!

SuperStar 2018 byla od začátku do konce plná skvělých a nezapomenutelných momentů. Hlasujte o ten nejlepší!

SuperStar 2018 TOP 8 vystoupení
13.06.

TOP 8 vystoupení celé SuperStar. Které je to NEJ? HLASUJTE

Letošní ročník SuperStar je za námi a tou šťastnou, která kromě titulu získala i výhru v hodnotě dvou milionů korun, je Tereza Mašková. Ale neskutečné výkony předvedli i další zpěváci. Které vystoupení považujete za úplně nejlepší? HLASUJTE!

Eliška s Terezou
12.06.

Intimní moment v SuperStar: Jak Tereza a Eliška prožívaly chvíle těsně před vyhlášením výsledků? VIDEO

Při nedělním Super finále SuperStar 2018 ateliér v Praze na Barrandově doslova praskal ve švech. Na poslední finálový přenos bylo uvolněno více lístků, než na ostaní finálová kola, aby si mohlo tuto jedinečnou atmosféruna vlastní kůži vychutnat co nejvíce diváků. Superfinalistky Terezu a Elišku fanoušci v poslední pauze, ještě před vyhlášením, nenechali ani na chvilku vydechnout.