Mariana Prachařová
13.08.

FOTO: Mariana Prachařová podlehla aktuálnímu trendu. S novou image jí to neuvěřitelně sekne!

Neuplyne snad ani měsíc, aby krásná zpěvačka Mariana Prachařová nepřekvapila novým trendem. Ačkoli se pořád drží zkrátka, stále dokazuje, že i přesto umí kouzlit. Naposledy vyzkoušela růžovou barvu, a zařadila se tak po bok celebrit, které neodolaly žhavému pastelovému trendu!

Souboj coverů finalisté
aktualizováno 23.06.

VIDEO: Finalisté Souboje coverů PROŠLI PEKLEM. Připomeňte si jejich TOP MOMENTY

Tři soutěžící hudební reality show Coca-Coal Souboj coverů, kteří se probojovali až do finále, měli možnost natočit hudební videoklip na jehož základě se rozhodlo o celkovém vítězi. Tím se nakonec stala Mariana Prachařová. Připomeňte si cestu všech tří finalistů.

Dana Batulková na SuperStar
14.06.

VELKÝ STRACH Dany Batulkové: Bála se o dceru Marianu, naštěstí vše dobře dopadlo!

Marianu Prachařovou, která vystoupila v nedělním Super finále SuperStar 2018 coby vítězka Coca-Cola Souboje coverů, přišla na přímý přenos podpořit její maminka herečka Dana Batulková. Ta byla z jejího podání písně Diamonds od zpěvačky Rihanny opravdu nadšená. Marianina maminka prozradila, co ji nejvíce vystresovalo. A byly to pořádné nervy…

Super finále SupeStar a hvězdní hosté
aktualizováno 08.06.

Super finále SuperStar! Šťastná vítězka a hned tři speciální hosté

Tři superfinalistky, ale jen jedna vítězka. V neděli 10. června se na velkém podiu představí Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž a Eliška Rusková, které bojují o titul SuperStar 2018 a výhru v hodnotě dvou milionů korun. Společně s nimi se představí také sedm vyřazených soutěžících a tři hvězdní hosté. Na co se můžete těšit?

Maiana s Kate na SuperStar
06.06.

Bizarní odhalení Marka Zemana:´Mariana Prachařová smaží!´ Nepochopíte, co přinesla na nedělní finále SuperStar

Zpěváky nedělního přímého přenosu SuperStar přišly podpořit také dvě dívky z hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů Kate Rezková a Mariana Prachařová. Protože přenos trvá několik hodin a diváci se navíc musí dostavit s velkým předstihem, Mariana si s sebou na 4. finále něco usmažila... A nepodělila se s nikým!

Souboj coverů - Vojtěch Drahokoupil - 2
aktualizováno 31.05.

ZÁSNUBY ZRUŠENY: Zpěvák Vojta D teď randí s modelkou ze svého nového videoklipu!

Populární zpěvák Vojta Drahokoupil se po téměř třech letech vztahu rozešel se svou přítelkyní Denisou! Která kráska ho natolik okouzlila?

Kate Rezková
aktualizováno 30.05.

S novým klipem Kate Rezkové pomáhala i vítězka Souboje coverů! Odjely spolu na úžasné místo u moře. VIDEO

Kate Rezková z hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů žije už několik týdnů v kufru. Od počátku měsíce totiž cestuje po Evropě. Současně slaví další úspěch ve své hudební kariéře. Světlo světa nyní spatřil její nový klip k písni Jediná! Jak probíhalo natáčení?

Mariana Prachařová při živém rozhovoru na TV Nova - 3
28.05.

Slyšeli to Prachař a Batulková? Mariana prozradila, co zdědila po rodičích. VIDEO

Vítězka Coca-Cola souboje coverů Mariana Prachařová odpovíddala v živém rozhovoru divákům TV Nova. Jak si cenní svého prvního velkého vítězství a jak to má s trémou?

Mariana Prachařová reportáž
aktualizováno 27.05.

Mariana Prachařová přiznává: Jak to má s protekcí? Dívka ze známé herecké rodiny šla s pravdou ven

Čtyřiadvacetiletá Mariana Prachařová pochází z herecké rodiny. Její rodiče ovšem nikdy nechtěli, aby se hraní věnovala, natož ho studovala. O své budoucnosti má Mariana celkem jasno. Na co se aktuálně nejvíce soustřeďuje?

Klipy Souboj coverů - anketa
aktualizováno 27.05.

Psychologická hra, tanec pod vodou i cirkusové kejkle! Který klip ze Souboje coverů je nejlepší podle vás? HLASUJTE!

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy, které finalisté Gábina, Mariana a Vojta nazpívali a natočili společně se známými režiséry. Který z klipů se vám líbí nejvíce?

Souboj coverů Mariana Prachařová
26.05.

NEJVĚTŠÍ PŘÁNÍ Mariany Prachařové: Bylo by super, kdyby se mnou můj bratr konečně něco natočil!

Mariana Prachařová své vítězství v hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů vůbec nečekala. Když moderátor Marek Zeman vyhlásil její jméno, pořádně ji to zaskočilo a nemohla tomu uvěřit. Za sebou nechala své dva soupeře Vojtu Drahokoupila a Gábinu Heclovou, kteří, stejně jako ona, nazpívali a natočili klip na zvolený song od kapely Imagine Dragons. Právě klipy, na jejichž realizaci měli soutěžící pouhý týden, byly posledním úkolem této hudební show. Na co Mariana nejvíce vzpomíná a jaký je její největší sen?

Klip Mariana Prachařová
aktualizováno 20.06.

VÍTĚZNÝ KLIP Mariany Prachařové: Imagine Dragons - Believer

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy. Mariana Prachařová společně s režisérem Jakubem Mahdalem nazpívala a natočila klip k písni Believer od kapely Imagine Dragons. A byla ze všech nejlepší. Jak se vám líbí?