Livestream - 1. finále
aktualizováno 18.06.

DIVOČINA v zákulisí SuperStar: Žádost o ruku i interview se zadní částí těla. Který moment byl TOP?

Zákulisím SuperStar diváky týden co týden provázel Marek Zeman. Během reklamních pauz bylo možné na internetu sledovat, co všechno se děje v ateliéru v Praze na Barrandově – na velkém pódiu i v hledišti. Některé momenty byly pořádně divoké. Který z nich vás nejvíce pobavil?

Zorka Hejdová na SuperStar
17.06.

SKRYTÁ KAMERA v autě Zorky Hejdové? Prozradila, co zábavného během jízdy dělá! VIDEO

Moderátorka Zorka Hejdová dorazila na Super finále SuperStar 2018 povzbudit trojici zpěvaček, které bojovaly o titul. Usedla mezi diváky a fandila, seč jí síly stačily. Sama jeden z ročníků SuperStar po boku slovenského kolegy Romana Juraška moderovala. Tenkrát ovšem ještě nebyla vdaná a její příjmení bylo Kepková. Jak prozradila v rozhovoru, Zorka má k hudbě daleko blíž, než si myslíte…

Marek Zeman o livestreamech
13.06.

Marek Zeman představil svou novou ženu! Blonďatá kráska se na něj doslova vrhla

Moderátor Marek Zeman, který diváky provázel zákulisím pěvecké soutěže SuperStar, ukázal během rozhovoru svou novou ženu! Zazpíval jí dokonce romantický hit zpěváka Janka Ledeckého s názvem Proklínám, kterou v soutěži halekal Petr Borkovec. Komu při zpívání „proklínám tvoje oči ledový“ hleděl do tváře? To se dozvíte ve videu!

SuperStar livestream Superfinále
11.06.

ZÁZNAM ZE ZÁKULISÍ SUPER FINÁLE SUPERSTAR 2018: Exkluzivní záběry a rozhovory s hvězdnými hosty

I během posledního přímého přenosu SuperStar 2018 jste v TV mohli sledovat živý livestream ze zákulisí, který probíhal během reklamních bloků v televizi, a to exkluzivně na webových stránkách SuperStar2018.cz a na facebooku SuperStar. Jinak tomu nebylo ani v Super finále. Zákulisím diváky i tentokrát provedl sympaťák Marek Zeman a vyzpovídal hvězdné hosty i trojici superfinalistek. Na celý jeho záznam se můžete podívat ve videu.

Petr Borkovec zadek
04.06.

EXCELENTNÍ PODÍVANÁ: Co prozradil zadek Petra Borkovce? Finalistky se nestačily divit!

Petr Borkovec byl o přestávce během přímého přenosu 4. finálového kola SuperStar rád, že po něm alespoň krátkou chvíli nikdo nechtěl rozhovor, nebo nemusel utíkat do kostymérny, aby se převlékl. Mohl tak v poklidu sledoval dění ve studiu a užívat si jedinečné atmosféry. Jako by tušil, že je to naposledy, co na podiu vystupuje jako soutěžící... Když k němu během livestreamu, který je v reklamních pauzách vysílán naživo, přišel moderátor Marek Zeman, Petr situaci vyřešil opravdu kulantním způsobem!

SuperStar livestream 4. finále
aktualizováno 03.06.

ZÁKULISÍ 4. finále SUPERSTAR ŽIVĚ: Exkluzivní záběry a rozhovory v každé reklamní pauze

Během přenosů finálových kol SuperStar v TV můžete vždy sledovat živý livesteram ze zákulisí, který probíhá během reklamních bloků v televizi, a to exkluzivně na webových stránkách SuperStar2018.cz a na facebooku SuperStar. Jinak tomu nebylo ani ve čtvrtém finále. Livestream pokaždé moderuje sympaťák Marek Zeman a vy se díky němu můžete těšit na exkluzivní rozhovory a záběry, které v televizi nikdy neuvidíte!

Jasmina Alagič - 1
aktualizováno 30.05.

Jasmina Alagič o nedělním přenosu SuperStar: ´Je to velký průser!´ Nezvládá něco, co by jako moderátorka měla

O moderátorce SuperStar Jasmině Alagič se v poslední době mluví hlavně jako o nové partnerce rappera Rytmuse. Jasmina po 3. finále SuperStar prozradila, že na sebe během přímého přenosu zjistila jednu věc, kterou považuje za velký průšvih...

3. finále SuperStar - livestream
aktualizováno 27.05.

ZÁKULISÍ 3. finále SUPERSTAR ŽIVĚ: Exkluzivní záběry a rozhovory v každé reklamní pauze

Sledujte přímý přenos ze zákulisí třetího finálového večera SuperStar, během kterého zazní české a slovenské hity. Moderuje sympaťák Marek Zeman a vy se díky němu můžete těšit na exkluzivní rozhovory a záběry, které v televizi neuvidíte. Livestream probíhá během reklamních bloků v televizi, a to exkluzivně na webových stránkách SuperStar2018.cz a na facebooku SuperStar.

Aneta Horňáková - 2. finále
aktualizováno 22.05.

Aneta udělala před vystoupením v SuperStar velkou chybu: Během zpěvu se málem rozbrečela!

Finalistka Aneta Horňáková se během prvního finále SuperStar představila jako sexy Beyoncé. Na pódiu jí společnost dělaly velmi spoře oděné tanečnice. Nyní se rozhodla zpomalit a jako vystudovaná klavíristka se na tento nástroj při písni Can't Help Fallin In Love od Elvise Presleyho i sama doprovodila. Komorní a romantické vystoupení společně se smyčcovým triem Anetu dojalo. K slzám ovšem neměla daleko už předtím, než stanula před kamerami. Co se stalo?

Konvičková a Bendig
22.05.

NEUVĚŘITELNÁ SHOW v zákulisí SuperStar. Dáma Konvičková a smíšek Bendig zpívali jako o život. VIDEO

Markéta Konvičková a Jan Bendig jsou důkazem, že sny se mohou stát skutečností. I když se jim musí jít trochu naproti. Oba se seznámili díky společnému účinkování v 1. řadě Česko Slovenské SuperStar a od té doby jsou z nich velcí přátelé. Společně přišli podpořit i TOP 8 ve druhém finále a v zákulisí to pořádně rozjeli!

2. finále SuperStar livestream
aktualizováno 21.05.

Přímý přenos ze zákulisí SuperStar - 20. 5. 2018

Jak to vypadá v zákulisí SuperStar? A jaké jsou pocity mladých zpěváků v okamžiku, kdy odejdou z pódia? Exkluzivní přenos ze zákulisí druhého finále SuperStar 2018 moderoval Marek Zeman, který vyzpovídal soutěžící i hvězdné hosty.

Gábina, Vojta a Marek na SuperStar
aktualizováno 21.05.

Gábina s Vojtou chtěli v livestreamu prozradit jméno vítěze Souboje coverů. Někdo je však předběhl!

Vojtěcha Drahokoupila a Gábinu Heclovou znají nejen diváci pořadu Coca-Cola Souboj coverů, který běží na NovaPlus.cz. Tato dvojice, která si v sedmém díle vyzkoušela, jaké to je vystupovat a zpívat na ulici, nyní přišla podpořit finálovou osmičku SuperStar. Stačilo málo a Vojta s Gábinou by prozradili, kdo se stal vítězem internetového hudebního pořadu...