Richard Chovan
24.06.

NOVÉ ALBUM! Richard Chovan vzal novou kariéru pěkně od podlahy

Soutěžící Richard Chovan měl už před účastí v SuperStar slušně rozjetou kariéru se svojí kapelou. V ní se potkává i se svojí přítelkyní, která hraje na basovou kytaru. Mladý hudebník na ni pěje jen samé ódy a přiznává, že je jednou z nejlepších baskytaristek na světě. Nyní chystá soutěžící SuperStar velkou změnu. Bude mít léto jen a pouze pracovní, nebo si najde chvilku i na odpočinek?

Richard Chovan
aktualizováno 18.06.

Richard Chovan otevřeně: S žádnou z finalistek SuperStar bych si duet zazpívat nechtěl

Richard Chovan SuperStar opustil první finálový večer, má ale pořádně napilno. Od doby, co opustil pěveckou soutěž, se se svou kapelou ještě nezastavil. Kromě novinek už se pomalu rýsují i spolupráce s jednotlivými účastníky SuperStar. Richard konkrétně zmínil jméno jedné ze semifinalistek. O kterou talentovanou dívku jde?

SuperStar 2018 TOP 8 vystoupení
13.06.

TOP 8 vystoupení celé SuperStar. Které je to NEJ? HLASUJTE

Letošní ročník SuperStar je za námi a tou šťastnou, která kromě titulu získala i výhru v hodnotě dvou milionů korun, je Tereza Mašková. Ale neskutečné výkony předvedli i další zpěváci. Které vystoupení považujete za úplně nejlepší? HLASUJTE!

SuperStar kvíz 3.
aktualizováno 12.06.

NEŠŤASTNÍK Bryan Gandola: Podívejte se, jak Filipínec pokazil hymnu SuperStar

Ke každému ročníku SuperStar patří od roku 2009 její „hymna“ tedy oficiální píseň, kterou vždy zpívají finalisté. Tu nejslavnější napsal porotce Pavol Habera a letos opět zazněla z úst finálové TOP 10. Příběh přece nekončí!

TOP10 SuperStar s logem
10.06.

ANKETA: Který z finalistů SuperStar se od castingu nejvíce změnil? HLASUJTE!

SuperStar 2018 se blíží do cíle a v neděli se mezi sebou o vítězství a výhru v soutěži utkají Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž a Eliška Rusková. Který ze soutěžících se od castingu nejvíce změnil?

Bývalí soutěžící
aktualizováno 30.05.

Kdo vyhraje SuperStar? Soupeři Super finalistů prozradili své tipy! To jste asi nečekali

Vyřazení soupeřící Super finalistů SuperStar prozradili, co všechno už stihli od doby, kdy soutěž opustili, a také jestli už mají nějaké pracovní nabídky. V samotném závěru samozřejmě prozradili svůj tip na vítěze. Shodují se jejich představy s tou vaší?

TOP 8 SuperStar
aktualizováno 17.05.

ODTAJNĚNO: Jaké songy vaši favorité zazpívají v 2. finále SuperStar? Tyhle pecky vás dostanou!

V nedělním přímém přenosu druhého finálového večera SuperStar zazpívá 8 zpěváků největší světové hity pro své blízké. Kromě Adele a Tiny Turner zazní dalších šest pecek. Které to budou?

Richard Chovan
15.05.

VIDEO: Richard tušil, že v SuperStar dále nepostoupí. Kolegům po vyřazení poslal dojemný vzkaz

Richard Chovan, kterého porotci SuperStar v rámci hodnocení nazvali naspeedovanou veveričkou, si už jako soutěžící na velkém pódiu nezazpívá. Cesta v SuperStar pro něho definitivně skončila. Jak mladý hudebník svůj odchod prožíval?

TOP 10 SuperStar černobílá
aktualizováno 16.05.

TOP 10 JE MINULOSTÍ: Kteří dva soutežící opustili SuperStar jako první? Tady jsou výsledky

První finále SuperStar je za námi. Dál ovšem může postoupit jen osm soutěžících. Komu se velké podium stalo osudným? Pojďte si připomenout jejich nejsilnější momenty v soutěži.

SuperStar - jednotlivá vystoupení - 1. finále
aktualizováno 14.05.

PRVNÍ FINÁLE SUPERSTAR: Podívejte se na jednotlivá vystoupení!

Nestihli jste jednotlivá vystoupení prvního finálového večera SuperStar? Chtěli byste se ještě jednou podívat na ty nejzajímavější momenty? Nezoufejte. Vše podstatné si můžete přehrát zde.

TOP10 SuperStar s logem
13.05.

VELKÁ ANKETA SUPERSTAR: Kdo z TOP 10 je podle vás nejsympatičtější? Hlasujte!

Diváci SuperStar se už v neděli 13. 5. mohou těšit na celou finálovou TOP 10. Ta se představí na velkém pódiu, které se stavělo celých 29 dní! Který soutěžící je vám nejvíce sympatický?

SuperStar reportaz TV
12.05.

TOP REAKCE: Finalisté prožívali své nejkrásnější chvíle v životě

Pěvecká soutěž SuperStar zná jména všech deseti finalistů. Ti se divákům představí už v neděli. Podívejte se, jak prožívali svůj postup.