SuperStar Michale Jackson
aktualizováno 24.07.

TOHLE JE BOMBA: Michael Jackson v podání účastníků SuperStar. HLASUJTE, komu se nejvíce povedl

V jednotlivých ročnících SuperStar se objevila řada zpěváků, kteří si troufli na song Michaela Jacksona. Hudebního boha se snaží nejen pěvecky, ale i pohybově napodobit celý svět. Jaký song tohoto legendárního interpreta se vám v podání soutěžících SuperStar nejvíce líbil?

Tereza Mašková cesta soutěží
11.06.

DOJEMNÉ VIDEO: Od prvních castingů až k vítězství! Podívejte se, jak růžovka Tereza Mašková prolétla soutěží

O tom, že si Tereza Mašková vítězství v SuperStar 2018 právem zasloužila, není pochyb. V každém kole diváky překvapovala a od 1. semifinále, kdy dostala ze všech deseti dívek nejvíce SMS hlasů a přímo do finále ji katapultovali diváci, brilantně zpívala jednu pecku za druhou. Byl to například song Billie Jean od Michaela Jacksona, se kterým zaválela první finálový večer, pak následovaly pecky jako Chandelier od Sii, Uptown funk od Bruna Marse, Vyznanie od Mariky Gombitové až po Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarové. Připomeňte si Terezinu cestu soutěží v následujícím videu!

Tereza Mašková
aktualizováno 15.05.

Tereza Mašková kritizuje svůj výkon v prvním finále SuperStar. Tuhle píseň jsem vůbec nechtěla! zlobí se

Terezu Maškovou do finále katapultovaly divácké SMS hlasy, kterých v rámci dívčího semifinále získala nejvíce. Tereza svoji formu potvrdila i v rámci prvního finálového večera SuperStar – velká stage jí opravdu svědčí! Proč ale Terka jeden z nejznámějších songů od krále popu nechtěla vůbec zpívat?