Klipy Souboj coverů - anketa
aktualizováno 27.05.

Psychologická hra, tanec pod vodou i cirkusové kejkle! Který klip ze Souboje coverů je nejlepší podle vás? HLASUJTE!

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy, které finalisté Gábina, Mariana a Vojta nazpívali a natočili společně se známými režiséry. Který z klipů se vám líbí nejvíce?

Klip Mariana Prachařová
aktualizováno 20.06.

VÍTĚZNÝ KLIP Mariany Prachařové: Imagine Dragons - Believer

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy. Mariana Prachařová společně s režisérem Jakubem Mahdalem nazpívala a natočila klip k písni Believer od kapely Imagine Dragons. A byla ze všech nejlepší. Jak se vám líbí?

Klip Vojtěch Drahokoupil
aktualizováno 25.05.

VIDEO: Svůdné tanečnice, fakíři i živý slon! Takhle si Vojta D poradil s hitem od Imagine Dragons

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy. Vojtěch Drahokoupil nazpíval píseň Walking the Wire od kapely Imagine Dragons a společně s režisérem Adamem Vopičkou k ní natočili i klip. Jak se vám líbí?

Klip Gabriela Heclová
aktualizováno 25.05.

Hrůzostrašný videoklip Gabči Heclové: Zaválela na písničku od Imagine Dragons, ale je jasné, proč nevyhrála

O vítězi reality show Coca-Cola Souboj coverů rozhodly hudební videoklipy. Gabriela Heclová společně s režisérem Tomášem Kasalem nazpívala a natočila klip k písni Whatever It Takes od kapely Imagine Dragons. Jak se vám líbí?

Souboj coverů cena pro vítěze
23.05.

VELKÉ PŘEKVAPENÍ ve finále Souboje coverů: Na vítěze se můžete těšit v SuperStar!

Osm soutěžících a jeden vítěz, který si své místo na výsluní musel tvrdě vybojovat. Ve hře nyní zůstali tři stateční, kteří bojují o celkové vítězství v hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů. Jaká speciální cena čeká na vítěze?