Aneta Horňáková - 3. finále
aktualizováno 28.05.

Nejdojemnější moment SuperStar: Vyřazená Aneta nemohla ani popadnout dech! VIDEO

Třetí finálový večer se stal osudným pro krásnou Anetu Horňákovou, která v SuperStar podávala kolo od kola profesionálnější výkony a překvapila nejen porotu, ale i své blízké. Poté, co padlo rozhodnutí o jejím konci v soutěži, následovaly slzy, které střídaly salvy smíchu. V rámci děkovné řeči Aneta nemohla nezmínit svou nejlepší kamarádku... Na emotivní moment se podívejte ve videu.

Petr Borkovec
28.05.

Vystoupení jsem si vůbec neužil, sdělil naštvaný Petr Borkovec. A pustil se do ostré kritiky

Třetí finále SuperStar bylo až do samého konce plné napětí. Z úst moderátora Leoše Mareše zaznělo po vyřazení Anety Horňákové jméno Petra Borkovce. Mladého zpěváka ale zachránila divoká karta poroty, kterou může čtveřice porotců použít pouze jednou za celou soutěž. A právě ve 3. finále měli poslední možnost. Matěj, Katarína, Ben i Pavol se jednohlasně shodli, že právě Petr je soutěžící, který si druhou šanci zaslouží. Přesto z tohoto rozhodnutí neměl mladý zpěvák radost a převažovaly u něho spíše smíšené pocity...

Karmen Pál-Baláž 2. finále
23.05.

VIDEO: Karmen před druhým finále SuperStar plakala. Byla nešťastná z jedné části svého vystoupení

Karmen Pál-Baláž pokaždé překvapí. V zákulisí je to usměvavá tichá dívka, ale když přijde na pódium a začne zpívat, jde o neskutečný zážitek. Fanoušci už před prvním finálovým kolem negativně komentovali výběr songu. Nikdo nedoufal, že by Karmen mohla zvládnout rockovou pecku Dream on od Aerosmith. Nyní si soutěžící troufla na Tinu Turner a kromě zpěvu zvládla i tančit. Jaká pro ni byla společnost spoře oděných tanečnic?

Petr Borkovec 2. finále
aktualizováno 23.05.

TOHLE BUDE PECKA: Paľo slíbil Petrovi speciální lekce. Dočkáme se v dalších dílech SuperStar překvapení?

Petr Borkovec vyrost v adoptivní rodině po boku několika sourozenců a svého dvojčete. Dle slov jeho maminky doma Petrova pomocná ruka chybí a rodinné hospodářství a zvířata po dobu jeho působení v soutěži obstarávají sourozenci a rodiče. Petr píseň věnoval své mamince, které vděčí za mnoho. Píseň Human interpreta Rag'n'Bone Mana byla plná emocí, které se z pódia přenesly do hlediště k fanouškům i do obývacích pokojů televizních diváků. Petr také prozradil, že má od porotce Pavola Habery slíbené speciální lekce. Co mají tihle dva za lubem?

Eliška Rusková - 2. finále
aktualizováno 23.05.

JÁ ZA TO NEMŮŽU! Nejmladší finalistku SuperStar hodnocení poroty opravdu rozzlobilo

Ač je Eliška nejmladší soutěžící letošní SuperStar, velké podium jí nedělá sebemenší problém. V druhém finále zazpívala píseň Shake It Off od Taylor Swift, kterou věnovala své sestře. Té Eliška také zprostředkovala setkání s Ewou Farnou, která během večera vystoupila s hitem na Ostří nože a celý sál si pobrukoval společně s ní. A potom už vlétla na pódium sama se šesti tanečníky. Porotci ji ovšem vytkli věc, kterou Eliška zkrátka neovlivní a spíše než cokoliv jiného nejmladší soutěžící v poslední době rozčiluje...

Aneta Horňáková - 2. finále
aktualizováno 22.05.

Aneta udělala před vystoupením v SuperStar velkou chybu: Během zpěvu se málem rozbrečela!

Finalistka Aneta Horňáková se během prvního finále SuperStar představila jako sexy Beyoncé. Na pódiu jí společnost dělaly velmi spoře oděné tanečnice. Nyní se rozhodla zpomalit a jako vystudovaná klavíristka se na tento nástroj při písni Can't Help Fallin In Love od Elvise Presleyho i sama doprovodila. Komorní a romantické vystoupení společně se smyčcovým triem Anetu dojalo. K slzám ovšem neměla daleko už předtím, než stanula před kamerami. Co se stalo?

Tereza Mašková
aktualizováno 21.05.

VEŘEJNÉ PŘIZNÁNÍ: Vystoupení favoritky Maškové mělo plno chyb. Všimli jste si jich také?

Tereza Mašková s peckou Chandalier od australské zpěvačky Sii otvírala druhé finále SuperStar. S výkonem ovšem nebyla vůbec spokojená. Podle jejích slov byl plný chyb. Všimli jste si jich?

Petr Borkovec
15.05.

VIDEO: Petra ze SuperStar proslavil skandál s alkoholem. Jak to teď má s pitím?

Petr Borkovec si pořádně zavařil svým bujarým slavením po prvním náročném dni Super Výběru, kdy se opil a strhl na sebe pozornost kamer i médií. V rámci prvního finále si na sebe mladý zpěvák uši pořádnou boudu. Představil se totiž se svižnou peckou lamače dívčích srdcí Shawna Mendese. Místo Petrových problémů s tancem ale během rozhovoru s Markem Zemanem došla řeč na úplně jiné téma...

Tereza Mašková
aktualizováno 15.05.

Tereza Mašková kritizuje svůj výkon v prvním finále SuperStar. Tuhle píseň jsem vůbec nechtěla! zlobí se

Terezu Maškovou do finále katapultovaly divácké SMS hlasy, kterých v rámci dívčího semifinále získala nejvíce. Tereza svoji formu potvrdila i v rámci prvního finálového večera SuperStar – velká stage jí opravdu svědčí! Proč ale Terka jeden z nejznámějších songů od krále popu nechtěla vůbec zpívat?

Richard Chovan
15.05.

VIDEO: Richard tušil, že v SuperStar dále nepostoupí. Kolegům po vyřazení poslal dojemný vzkaz

Richard Chovan, kterého porotci SuperStar v rámci hodnocení nazvali naspeedovanou veveričkou, si už jako soutěžící na velkém pódiu nezazpívá. Cesta v SuperStar pro něho definitivně skončila. Jak mladý hudebník svůj odchod prožíval?

Mára a Aneta
14.05.

VEZMEŠ SI MĚ? Moderátor v zákulisí SuperStar zjišťoval, jestli má u Anety šanci! Jak dopadl? VIDEO

Když se Aneta Horňáková rozhodla zpívat píseň od zpěvačky Beyoncé, určitě netušila, že jí v kostymérně vyberou velmi vyzývavé a sexy oblečení a že za zády bude mít na pódiu ještě spořeji oděné tanečnice. Vystoupení nadchlo nejen diváky, ale i moderátora zákulisního livestreamu Marka Zemana, který jen stěží skrýval rozpaky. Jak to dopadlo?

Eliška Rusková
14.05.

Co dělala Eliška v zákulisí po finálovém vystoupení? Překvapila dojemným vyznáním lásky! VIDEO

Eliška Rusková se řadí mezi nejmladší soutěžící SuperStar 2018. Díky jejímu vystupování a silnému hlasu byste jí však 15 let rozhodně nehádali. V prvním finálovém kole si Eliška troufla na píseň What about us od zpěvačky Pink. Za skvělý výkon sklidila potlesk od diváků i početné skupiny rodinných příslušníků, kteří ji přijeli podpořit přímo do Prahy.