SuperStar livestream Superfinále
11.06.

ZÁZNAM ZE ZÁKULISÍ SUPER FINÁLE SUPERSTAR 2018: Exkluzivní záběry a rozhovory s hvězdnými hosty

I během posledního přímého přenosu SuperStar 2018 jste v TV mohli sledovat živý livestream ze zákulisí, který probíhal během reklamních bloků v televizi, a to exkluzivně na webových stránkách SuperStar2018.cz a na facebooku SuperStar. Jinak tomu nebylo ani v Super finále. Zákulisím diváky i tentokrát provedl sympaťák Marek Zeman a vyzpovídal hvězdné hosty i trojici superfinalistek. Na celý jeho záznam se můžete podívat ve videu.

Eliška Rusková
aktualizováno 11.06.

PŘIZNÁNÍ ELIŠKY RUSKOVÉ: Je ráda, že SuperStar nevyhrála! Prozradila, v čem je problém

Už když se Eliška Rusková objevila na castingu SuperStar a před porotou vystřihla píseň Chandelier od Sii, bylo jasné, že se tato patnáctiletá soutěžící dostane hodně daleko. Eliška se během krátké doby stala benjamínkem soutěže a každým kolem dokázala porotu i diváky něčím ohromit. Svými výkony v Super finále SuperStar dokázala, že byl její postup oprávněný. Nakonec brala „jen“ stříbro, a i když zvítězila Tereza Mašková, Eliška to považuje za své malé vítězství. Jaké byly její pocity bezprostředně po vyhlášení?

Koktající Denisa vytře porotě SuperStar zrak - 6
aktualizováno 14.06.

Nejlepší porotce SuperStar 2018? HLASUJTE, kdo vás v letošním ročníku nejvíce dostal!

Čtveřice porotců už od prvních castingů rozhodovala o tom, kdo v SuperStar postoupí dál. Ve finálových kolech už ale bylo vše jen a jen na divácích, kteří zvolili jako absolutní vítězku Terezu Maškovou. Kdo z porotců vás v SuperStar 2018 dostal nejvíce? A souhlasili jste s jejich verdikty?

Tereza Mašková: Jednoho dne se vrátíš
aktualizováno 11.06.

ZROZENÍ HVĚZDY: Česko a Slovensko mají novou SuperStar 2018! Emma Drobná má dokonalou nástupkyni

Velké Super finále SuperStar je za námi. Děvčata to chlapcům v letošním ročníku pořádně nandala. O pomyslný trůn se mezi sebou utkaly Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková. Která z dam ve vyrovnaném souboji nakonec zvítězila? Připomeňte si její nejsilnější momenty.

Superfinále SuperStar 10.6.
aktualizováno 10.06.

Žhavé trio v Super finále: Vzešla vítězka SuperStar 2018! Co vše se dělo?

Už za pár hodin trojice Super finalistek vystoupí naposledy na velkém pódiu tohoto ročníku SuperStar a zabojují o vítězství! Večer to bude velkolepý a plný úžasných čísel. Všichni finalisté představí novou společnou píseň, jako hvězdný host vystoupí vítězka SuperStar 2015 Emma Drobná a zdaleko to není vše. Co se bude dít?

SuperStar Superfinalistky s Leošem
aktualizováno 09.06.

Tři talentované zpěvačky a jejich cesta soutěží: Podívejte se na nejemotivnější momenty SuperStar

Karmen, Eliška a Tereza. Tři dámy, které se probojovaly až do Super finále SuperStar 2018 a stále hrají nejen o celkové vítězství v soutěži, ale i o finanční odměnu v hodnotě dvou milionů korun. Jaká byla jejich cesta soutěží?

Super finále SupeStar a hvězdní hosté
aktualizováno 08.06.

Super finále SuperStar! Šťastná vítězka a hned tři speciální hosté

Tři superfinalistky, ale jen jedna vítězka. V neděli 10. června se na velkém podiu představí Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž a Eliška Rusková, které bojují o titul SuperStar 2018 a výhru v hodnotě dvou milionů korun. Společně s nimi se představí také sedm vyřazených soutěžících a tři hvězdní hosté. Na co se můžete těšit?

Tvoje tvář: Natáčení v ohrožení! - Tereza Mašková
aktualizováno 08.06.

Krušné chvíle v SuperStar: Tereza Mašková prozradila, kdy si sáhla na úplné dno. VIDEO

Tereza Mašková ušla během SuperStar pořádný kus cesty. S každým kolem se zlepšovala, pokaždé dokázala překonat své předchozí vystoupení. Během soutěže si ale také sáhla až na dno. Co pro ni bylo nejtěžší? Podívejte se, co prozradila.

TOP3 superfinalistek s logem
07.06.

VELKÉ SUPER FINÁLE: Která ze tří talentovaných krásek by měla vyhrát SuperStar 2018? HLASUJTE!

Po čtyřech finálových kolech SuperStar se původní desítka finalistů smrskla na TOP 3. Kluci dostali na frak a do Super finále se probojovaly tři neskutečné zpěvačky a krásné dívky. Které z nich držíte palce vy?