Dominik Gerda
23.06.

VÝPOVĚĎ V PRÁCI! Dominik Gerda má po SuperStar starosti a řeší svou budoucnost

O tom, že bez práce nejsou koláče, ví i finalista Dominik Gerda. Ten si kvůli účasti v SuperStar 2018 byl v práci nucen vzít neplacené volno. Poté, co soutěž první finálový večer opustil, udělal ve svém životě velkou změnu a místo prodeje hrnců, už na ně nyní bude tak maximálně hrát. Jak výpověď proběhla a co bude nyní dělat, popsal Dominik v rozhovoru.

Eliška Rusková
22.06.

VIDEO: Přišla, zazářila, zvítězila. Takhle neskutečně zpívala Eliška Rusková ve 12 letech!

Eliška Rusková byla jednou z nejmladších soutěžících, která se v SuperStar 2018 objevila. Že v ní dřímá velký talent, ukázala už na castingu, kde se blýskla písní Chandelier od kanadské zpěvačky Sii. Eliška ale soutěže vyhrávala už daleko před SuperStar a k vítězství jí pomohl i tento hit...

Aneta Horňáková
18.06.

VIDEO: Aneta Horňáková chce začít nový život. Půjde ve stopách vítězky SuperStar 2018!

O přátelství Terezy Maškové a Anety Horňákové toho už bylo napsáno mnoho. Nejednou tyto dvě soutěžící potvrdily, že jsou nejlepší kamarádky, které dala dohromady SuperStar. Po svém vyřazení dokonce Aneta prohlásila, že Tereza Mašková je velký unikát a věnovala jí také svou píseň. Nyní se Aneta rozhodla udělat velkou změnu ve svém životě a jít v Tereziných stopách...

SuperStar 2018 je u konce shrnutí
17.06.

SUPERSTAR 2018: Nejen skvělé pěvecké výkony, ale také pomoc potřebným! Připomeňte si nejsilnější momenty

Holky to v SuperStar 2018 klukům pořádně nandaly! O titul nejlepší zpěvačky a výhru ve výši dvou milionů korun totiž bojovaly tři zpěvačky – Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková. Co všechno letošní ročník přinesl?

SuperStar 2018 Tereza Mašková pár hodin po vyhlášení
16.06.

Upřímná zpověď Terezy Maškové po vítězství v SuperStar 2018: Štěstí, ale také kritika

Jen pár minut před půlnocí v neděli 10. června usedla na pomyslný trůn nová vítězka SuperStar. Že to bude žena, už bylo předem jasné. O titul se superfinálový večer utkaly Karmen Pál-Baláž, Tereza Mašková a Eliška Rusková. Jak vítězka Tereza celý večer i následných několik hodin po vyhlášení prožívala?

Robinsoni na SuperStar
16.06.

VÍTĚZ ROBINSONA NA FINÁLE SUPERSTAR: Proč si myslel, že Eliška zpívá pro něj? Měl z toho husí kůži!

Poslední květnovou středu se diváci po velmi dramatickém závěru dozvěděli, kdo se stal vítězem drsné reality show Robinsonův ostrov. Martin Složil, který se účastnil i hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů musel své vítězství tajit téměř rok. Na nedělní Super finále SuperStar 2018 dorazil s velkým zpožděním a málem tak nestihl vystoupení své kamarádky Mariany Prachařové, se kterou se seznámil právě při účasti v Souboji coverů. V publiku seděl společně s další Robinsonkou Katkou Koubovou. Komu Robinsoni usilovně drželi palce?

Mariana Prachařová
15.06.

ZKLAMANÁ Mariana Prachařová: Na Super finále ji nepřišly podpořit dvě nejdůležitější osoby

Vítězka hudební reality show Coca-Cola Souboj coverů Mariana Prachařová si zazpívala v Super finále SuperStar. Dlouhou dobu uvažovala, jaký song si zvolit. Nakonec zvítězila píseň od zpěvačky Rihanny – Diamonds. Ač měla Mariana velkou trému, vystoupení na velkém podiu zvládla na výbornou. Podpořit svou dceru na přenos přišla maminka Dana Batulková. Další pro Marianu důležité osoby ovšem v neděli publiku nezasedly. Jak je to možné?

Emma Drobná SuperStar 2018
aktualizováno 14.06.

DOJEMNÉ BLAHOPŘÁNÍ: Emma Drobná překvapila vítězky letošní SuperStar vřelými slovy

Vítězka SuperStar 2015 Emma Drobná čekala na svou následnici celé tři roky. Na Super finále nemohla chybět a během večera vystoupila rovnou se dvěma peckami. V závěru večera korunovala novou vítězku SuperStar - Terezu Maškovou, které předala šek na dva miliony korun. A co řekla?

Dana Batulková na SuperStar
14.06.

VELKÝ STRACH Dany Batulkové: Bála se o dceru Marianu, naštěstí vše dobře dopadlo!

Marianu Prachařovou, která vystoupila v nedělním Super finále SuperStar 2018 coby vítězka Coca-Cola Souboje coverů, přišla na přímý přenos podpořit její maminka herečka Dana Batulková. Ta byla z jejího podání písně Diamonds od zpěvačky Rihanny opravdu nadšená. Marianina maminka prozradila, co ji nejvíce vystresovalo. A byly to pořádné nervy…

Petr Borkovec Super finále
14.06.

VIDEO: Nadšený Petr Borkovec v zákulisí. Při SuperStar se mu splnil sen. Je z něj voayer!

Petr Borkovec ze SuperStar vypadl těsně před branami Super finále. Prohlásil ale, že je rád, protože se mu díky tomu mohl splnit jeho sen! Co si vyřazený finalista přál ze všeho nejvíce?

Tereza Mašková
13.06.

HOŘKÁ SLOVA ZKLAMÁNÍ: Píseň, kterou zbožňuje, vítězka SuperStar pokazila!

Tereza Mašková si poslední večer SuperStar pořádně užila. Se svým výkonem ovšem nebyla vůbec spokojená a místo nadšení byla ze svého vystoupení pořádně zklamaná. Přesto diváky výkony oslnila natolik, že ji svými SMS hlasy zvolili SuperStar 2018. Součástí titulu Superstar je i finanční odměna. Letošní rok to byly celé dva miliony korun. Jak s nimi Tereza plánuje naložit?

Eliška s Terezou
12.06.

Intimní moment v SuperStar: Jak Tereza a Eliška prožívaly chvíle těsně před vyhlášením výsledků? VIDEO

Při nedělním Super finále SuperStar 2018 ateliér v Praze na Barrandově doslova praskal ve švech. Na poslední finálový přenos bylo uvolněno více lístků, než na ostaní finálová kola, aby si mohlo tuto jedinečnou atmosféruna vlastní kůži vychutnat co nejvíce diváků. Superfinalistky Terezu a Elišku fanoušci v poslední pauze, ještě před vyhlášením, nenechali ani na chvilku vydechnout.