Jan Nedvěd
aktualizováno 20.12.

TO JE PŘEKVAPENÍ! Co dostala Sara Sandeva od zpěváka Jena pod stromeček? VIDEO

Zpěvák Jen natočil klip k singlu Vyprávím, který je očekávaným hitem letošní zimy. Pozvání zahrát si v něm přijala půvabná herečka Sara Sandeva, kterou jste mohli obdivovat například ve filmu Po čem muži touží.

Jasmina Alagič a Rytmus - 1
aktualizováno 24.08.

HVĚZDY SUPERSTAR udělaly životní kauf: Dostaly nabídku, která se nikdy neodmítá!

Talent, nebo jen dobrý marketing? Hvězda moderátorky s bosenskými kořeny vystřelila do závratných výšek neuvěřitelnou rychlostí. Jasmina Alagič získala pracovní nabídku, která se ani v Čechách jen tak neodmítá! Jejím kolegou bude další ex-SuperStarista Miro Šmajda.

petr borkovec
aktualizováno 16.08.

EXKLUZIVNĚ: Petr Borkovec ze SuperStar představil svoji novou píseň

Finalista Superstar 2018 Petr Borkovec chystá pořádnou nálož novinek! Na co všechno se fanoušci mohou těšit?

Coca-Cola Souboj coverů - Martin Složil
aktualizováno 27.06.

VIDEO: Robinson Martin promluvil o budoucnosti i o nové přítelkyni! Jaké to mezi nimi je?

Vítěz druhé řady Robinsonova ostrova Martin Složil po návratu překvapil. Málokdo mohl tušit, že se v bláznivém Robinsonovi skrývá i pěvecký talent! Ten světu předvedl v soutěži Coca-Cola Souboj Coverů. Jak soutěž zpětně hodnotí a plánuje se zpěvu věnovat i dál? A co prozradil o své přítelkyni?

SuperStar výsledky
aktualizováno 12.06.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY HLASOVÁNÍ: Vítězství Terezy Maškové bylo těsné! Novou SuperStar mohla být Eliška Rusková

Když se ve finále sejdou dvě brilantní zpěvačky, je vždy složité rozhodnout o tom, která je lepší. Nyní je jasné, že vítězství růžovovlasé Terezy Maškové bylo mnohem těsnější, než kdokoliv předpokládal.

Souboj coverů - Vojtěch Drahokoupil - 2
aktualizováno 31.05.

ZÁSNUBY ZRUŠENY: Zpěvák Vojta D teď randí s modelkou ze svého nového videoklipu!

Populární zpěvák Vojta Drahokoupil se po téměř třech letech vztahu rozešel se svou přítelkyní Denisou! Která kráska ho natolik okouzlila?

Jan Nedvěd má nový klip
09.04.

Jan Nedvěd z Coca-Cola Souboje coverů natočil nový klip: Tvůrce čekaly dvě největší noční můry všech filmařů!

Hudebník a skladatel Jan Nedvěd vydal videoklip ke své druhé písni Všechno, co mám. A dal do něj opravdu všechno! Natáčení trvalo dlouhých pět dní a tým potkaly dvě nejhorší noční můry všech filmařů. Které?

Super Výběr SuperStar - Dnes večer
aktualizováno 08.04.

Popelčin příběh, Laciho nový hit, premiéra Jasmíny, Leoš Mareš a nekompromisní konec

Premiérově nedělní večer televize Nova bude ve znamení SuperStar. V další fázi soutěže, která nese název Super Výběr, na diváky čekají silné příběhy soutěžících, skvělý a také překvapivě hrozný zpěv i budoucí hvězdy. Šance poznat novou SuperStar se zvětšují, rozhodně je na co se těšit.

Ondřej Hütter
07.04.

ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PO ČESKU? Rozhodně se nekoná! Ondřej akorát dopálil porotu svým výkonem

Porotci SuperStar jsou známí tím, že vše v soutěži pořádně prožívají. Někdy jsou až nekriticky nadšení, jindy mají z člověka tak špatný pocit, že se z toho ještě dlouho vzpamatovává. To se stalo i tentokrát. Na castingu byli všichni z Ondřeje Hüttera nadšení, ale v Super Výběru to zas tak žhavé nebylo!

Jak dopadl druhý duel?
aktualizováno 05.04.

Ve druhém duelu Coca-Cola Souboje coverů slavila Adriana Marie. Kdo měl vyhrát podle vás? HLASUJTE!

Ve druhém díle soutěže Coca-Cola Souboj coverů se proti sobě postavili Adriana Marie a Jan Nedvěd, postoupit z prvního smíšeného duelu však mohl jenom jeden! Porotkyně Linda Finková nakonec pustila dál pohlednou brunetku. Ale každý může mít jiný názor. Myslíte, že to měla vyhrát?

Souboj coverů - 2. díl - teaser
04.04.

PRVNÍ UKÁZKA ZPĚVU: Poslechněte si, jak v duelu zazpívají Jan Nedvěd a Adriana Marie. To je paráda!

Ve druhém kole zábavné hudební show Coca-Cola Souboj coverů se proti sobě postaví Adriana Marie a Jan Nedvěd, postoupit však může jenom jeden. Kdo má větší šance? Celý díl bude již dnes k dispozici na Nova Plus.

Souboj coverů - Jan Nedvěd
04.04.

PÍSNIČKÁŘ SE SLAVNÝM JMÉNEM: Jan Nedvěd vyjádřil obavy! Každou chybu uslyšíte na míle daleko

Písničkář, básník a skladatel. Tyto slova pasují k mnoha lidem. Například k Leonardovi Cohenovi nebo k Janu Nedvědovi. A co teprve, když to spojíte dohromady! Na tuto kombinaci se můžete podívat v nové hudební show Coca-Cola Souboj coverů.